Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 7 hónapos,6 hónapos...

Most 7 hónapos,6 hónapos koráig csak szopizó babáddal hogy állsz hozzátáplálás-ügyben?

Figyelt kérdés
Az enyém ötször-hatszor szopik egy nap, de délben és délután már csak keveset, mert ebédre főzeléket kap, uzsonnára meg gyümölcsöt gabonával.
2010. dec. 30. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam már 8 hónapós.3-4 óránként szopizik,de délben teljesen kimarad a szopi,mert akkor eszik.Meg este 6kor is adok neki gyümölcsöt.Mikor 7hónapós volt akkor csak délkörül evett.Viszont amikor eszik olyankor tejet nem kap csak babateát evés után.A védőnőm szerint nem szabad etetni és szopiztatni is egyszerre,mert kicsit húsis a babám és az túl sok kalória lenne neki a zsíros anyatejjel együtt.
2010. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem most 7 hónapos,de akkoriban naponta 1x evett gyümölcsöt délben egészen 8 hónapos koráig és 7 hós koráig még cicizett is utána.

8 hós korában jött be a 2., 10 hónaposan a 3. és 1 évesen a 4. szilárd kaja

Szerintem te egy kicsi sietsz, ha már 2 étkezést bevezettél, de ez csak az én véleményem.

2010. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, szerintem is kicsit elsiettük, úgyhogy most visszább veszünk a tempóból. :)
2010. dec. 31. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!