Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatos kismamak, akik...

Szoptatos kismamak, akik babaja meg ejjel is szopizik, megengedtek ma ejjel 1-2 pohar pezsgot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy fél pohár pezsgő és egy fél pohár bor mehet ma este. :-) Ennyit engedélyezek magamnak. 9 hónapos a fiam.
2010. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De meg ám! :) Semmi bajuk nem lesz tőle.

BUÉK!

2010. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1% megy át az anyatejjel, szóval megeshet, hogy megérzi a gyerek, de max annyiban nyilvánul meg, hogy picit tovább alszik, de baja nem lesz tőle.

Szerintem ennyit megengedhetsz magadnak :)

2010. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

7 hós a kisfiam, reggel és este szoptatom már csak, meg akkor ha éjjel felkel sírva, és nem tud visszaaludni.

Én egy pohár sört, és egy pohár pezsgőt fogok inni, már beterveztem magamnak.Nem lesz baja neki, ne aggódj, és nyugodt szívvel koccints az új évre!BUÉK

2010. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hós, éjszaka is szopizik, én már reggel lefejtem egy adag tejcit amit éjszaka adok neki oda, este 7 után iszok pezsgőt, majd hajnalban megint lefejem,és azt kiöntöm. Én nem merem úgy szopiztatni,hogy alkoholt iszok, pedig max 2 pohár pezsgőt akarok meginni.B.Ú.É.K.
2010. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

11 hónapos a kisfiam, reggel, este, és sajna még éjjel is szopizik, de biztos fogok inni egy kis pezsgőt, és vörösbort is. Ennyitől nem lesz baja. Ha 1 vagy 2 hónapos lenne, akkor jobban vigyáznék, de szerintem nem sok megy át a tejbe.

Mindenkinek B.Ú.É.K.

2010. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én semmiféleképpen sem ajánlom... én is szoptatok éjjelente, és engem nem nyugtat meg a sok adott válasz, h nem lesz semmi baja tőle, ha iszom... ha lesz is baja az alkoholtól, lehet nem is egyből nyilvánul meg, csak később, és fogalmad sem lesz róla h az épp ettől lehet. Na mindegy, dntsön mindenki maga persze, nekem 7 hós a fiam, és mi alkohol nélkül is jól fogjuk érezni magunkat. Nekem a picim a legfontosabb! Jó babázást és BUÉK!!!
2010. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kisfiam 2 es fel honapos...vegul egy fel pohar feherbort ittam meg.BOLDOG UJ EVET MINDENKINEK!!! :)
2011. jan. 1. 08:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2,5 hónapos, és én eg egy fél pohár pezsgőt ittam! BUÉK!
2011. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!