Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megőrülök 13 hónapos és...

Megőrülök 13 hónapos és folyamatosan "szenved". Ötletek?

Figyelt kérdés

Ezt úgy higgyétek el, hogy második, harmadik napja semmi nem jó, se kint se bent, se enni, se játszani, se ha egyedül van se ha játszunk vele


Apja is szabin van, felváltva foglalkozunk vele, vagy együtt, de folyamatosan nyavajog, hisztizik, toporzékol

Fájni nem fáj semmi, éjjel alszik mint a kisangyal, foga sem jön épp

Megőrít, és sehogy nem lehet kedvében járni.

Mi ez ??? csak hiszti?Próbálkozik?

Nem szoktunk engedni a nyavajgásnak, megkérdezem mi a baj, fáj?enni?inni?mutassa meg mi a baj, de nem....csak nyűgösködik:(

Elkeserítő

Ötletek?


2011. jan. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

hát egy 13 hónapostól ne is várd, hogy megmutassa mi baja, mije fáj!


a sírásából nem tudod megállapítani? én babám (szintén 13 hónapos) teljesen másképp sír ha fáj valamije, ha hisztizik, ha éhes, ha szomjas!

2011. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet megzavarta,hogy az apja is otthon van.ma nálunk se volt nappali alvás,pedig a fiam 2-3 órát alszik ebéd után.ma egyszerűen nem volt hajlandó.
2011. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én ia apuka jelenlétére gondoltam:(

Teljesen más ha ketten vagyunk

de ilyenkor nem örülnie kéne?hoyg jajj de jó apa is itthon van...

2011. jan. 1. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok.örül ő neki szerintem.az én fiam is imádja az apját,de mivel a héten hat napot dolgozik,egész nap ritkán van velünk,és most megzavarja,hogy egy hete itthon van.majd visszaáll
2011. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!