Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tereljem el a figyelmemet...

Hogy tereljem el a figyelmemet? Ugye minden ok lesz? Ma megyek dokihoz másodszorra 6+3 hetes vagyok. Folyamatosan ez jár a fejemben, hogy vajon mi lesz, de délutánig megőrülök.

Figyelt kérdés
4+3 hetesen voltam, petezsák látszódott. Vetélésem volt már, most szedek gyógyszert, használok hüvelykúpot is és vitaminokat is szedek.
2009. máj. 25. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia, én szintén 6+1 hetes kismami vagyok, vannak problémáim odalent, voltam már dokinál, de én pénteken megyek az első ultrahangra, és én is nagyon aggódom, van már egy 19 hós fiam, de próbálom magamban erősíteni, hogy minden rendben lesz,

szorítok neked- írd majd meg mi volt

2009. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg csak +-an hozzá állni!!!

Nekem volt 2 missed ab-om, utána született meg a kisfiam. Egyszerűen tudtam, hogy nem lehet semmi baj!!!

Most 8+3 hetes km vagyok, aggódom persze, de tudom, hogy nem lesz semmi baj!!! :)

Nálad sem!!!

Szorítok én is, és majd írj, hogy mi volt a dokinál!

2009. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Próbálj csak a jóra gondolni,azzal nem ártasz!

Kapcsolódj ki addig,sétálj,hallgass jó zenét,vegyél 1 klassz felsőt, és LÉGY BOLDOG!!!

írj,hogy mi volt a dokinál.

2009. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is, szedek Duphastont meg vitamint és igyekszem vigyázni magamra, de a 18 hónapos fiam mellett nem egyszerű. Mikor decemberben elvetéltem, még szopizott, azóta abbahagytuk, mert akartuk a kistesót. Én most vasárnap is képes voltam elmenni magánrendelésre Budapestre, hogy minden rendben van-e. Holnap meg megyek a dokimhoz. Ja, én már 9+3-as vagyok, de szerintem a félelem csak akkor fog elmúlni, mikor a kezemben tartom a babámat. Addigis csak pozitívan gondolkodom, mert a tegnapi Naplóban is megmondták, hogy annak nagyon nagy hatalma van (mármint a gondolatoknak).

Drukkolok Nektek, hogy minden rendben legyen!!! :)

2009. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a bíztatást, én is tudom, hogy minden ok lesz, csak pozitívan, de jár az agyam. :))))

Írok mindenképpen.

2009. máj. 25. 09:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Na én vagyok a:bagoly mondja verébnek eset!Én még a mai napik félek pedig 15 hetes vagyok vagyis mondhatom hogy a kritikus időn túl vagyok.De hát ez a félelem szerintem soha nem múlik el az emberből,főleg hogy volt már vetélésem nekem is.De ennek ellenére azt mondom hogy próbálj meg csak a szépekre gondolni és arra hogyha mész örömmel fogsz kijönni az orvostól.Eddig képzeld én ahányszor voltam uh.-n (persze amikor már babaformája van valamennyire)mindig fönt volt,de aztán rájöttem az okára:annyira izgultam hogy szerintem szegénykém is érezte.Minden ok lesz!!!!!!
2009. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 6+0 hetes. 4+0 hetesen voltam dokinál, az égvilágon semmit nem látott, csak vastag méhnyálkát. Én sem tudok másra figyelni. Nekem is volt már vetélésem. És ma lesz a nagy nap, h lát-e valamit már. Muszály lesz, hogy lásson. Én nagyon igyekszem pozitívan hozzáállni. De nehéz.:-(
2009. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Muszáj a jóra gondolni én is folyamatosan ezt teszem. Most jó, mert van munkám, így le is foglalom magam, de néha kizökkenek és akkor izgulok. :)

Szorítsatok majd nagyon!

2009. máj. 25. 11:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál???
2009. máj. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, annyira boldog vagyok. Ott volt a baba és már erősen pulzált a kis szíve. :) 6,5 mm-es. Leírhatatlan élmény volt Lányok! Annyira megkönnyeztem. :)))))
2009. máj. 26. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!