Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent úgy csinálsz, ahogy a...

Mindent úgy csinálsz, ahogy a védőnő mondja, vagy inkább felülbírálod, mint hogy kövesd az utasításait?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megfogadom a tanácsait, eddig mindíg bejött, amiket mondott.
2011. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem.néha olyan hülyeségeket képesek mondani,hogy a hajam égnek áll.így több helyen utánanézek az engem érintő dolgoknak.
2011. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eddig még nem tudott ujat mondani.
2011. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen. Nekem pl. szerencsém volt, 3 városban laktunk eddig (2 gyerekem van) és mindhárom helyen nagyon kedves, jófej, nem erőszakos, de segítőkész igazi szakembereket fogtam ki. Tudom hogy sokan nem ilyen szerencsések.

Így én megfogadtam amiket mondtak, főképp első babánál. De még a másodiknál is volt mit tanulnom mivel a két gyerek gyökeresen eltérő.:)

(márhogy nálunk).

De barátnőmnek pl. akkora hülyeségeket tanácsolt állítólag a védőnő ( 3 hósan kóstoltasson az anyatejes babával almalevet meg teát csak azért mert 3 naponta volt kakája pedig az még normális anyatejes babánál) hogy ő neki nem kellett volna megfogadnia.

2011. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Első gyerekemnél akkora egy sárkányt fogtunk ki, hogy az csak csuda. Hülyeségeket mondott, folyton bűntudatom volt miatta.

Aztán költöztünk, született még egy gyerekem, és egy segítőkész tündért fogtam ki, akit felhívhattam este 10kor is ha gondom volt.

2011. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm szerencsére okos, fiatal, kedves és a tudása is halad a korral, megbízhatok benne, bármiior felhívhatom. De ha valami "gyanús", akkor utánanézek a neten vagy a szakirodalomban, mert egy védőnő szava azért nem Szentírás.
2011. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyban függ a védőnőtől is. Nekünk szerencsére nagyon jó védőnönk van, nem erőszakos, segítőkész, középkorú, megfelelő tapasztalattal, szakmai gyakorlattal, de még nem begyöpösödött. Az ő tanácsát megfogadom, 90 %-ban. Azért én mindennek utánnanézek.

Egyszer helyetesítették. Hát az olyanokat mondott. Az egyik fülemen be a másikon ki. Később mikor mondtam a védőnőnknek az is elszörnyülködött, hogy lehet ilyeneket mondani!

2011. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
‫҉ Köszi ‫
2011. jan. 1. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 23 éves, pályakezdő védőkislányom van, aki a gyakorlatot leszámítva nem látott még babát közelről.

Nagyon kedves, de bármit kérdezek tőle, az a válasz, hogy beszéljem meg a doktornőnkkel.

Ami viszon idegesít benne, hogy előző nap szól ide, hogy másnap jönne, de volt már, hogy csak simán csöngetett.....

2011. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!