Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret a kislányom?

Miért nem szeret a kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom 6,5 hónapos. Kb 1 hete állandóan nyűgös, sir, semmi nem jó neki. ha ölbe veszem, ha énekelek, játszom vele, látszik rajta, hogy nem ézi jól magát velem.. Sokszor nem sir, csak nyüglődik.. Bezzeg ha este hazajön az apja, egyből tündér lesz belőle, és mosolyog.. Mitől van ez? Én untatom, vagy elronttam valamit. Mindennél jobban szeretem a kisbabám, és borzasztóan szomorú vagyok, el vagyok keseredve.. pláne, hogy előtte 3 évig baba szitterkedtem, és imádtak a gyerekek.. ő miért nem szeret?
2009. jan. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Persze, hogy szeret! Mennél csak el Te fél napra... :) Az apákhoz (persze, ha jó fejek) mindig másként viszonyulnak a gyerekek. Egész nap Te vagy vele, ismer már, aput pedig ritkábban látja, új szórakozási lehetőséget jelen neki. Egyébként nálunk ugyanez van, de én nem bánom. Amíg ők játszanak, én tudok mást csinálni. Jót nevetek amikor meglátja az apját, felcsillan a szeme, remegni kezd és nyújtja a kezeit, hogy vegye fel, közben nyüszít... :)) Inkább annak örülj, hogy ilyen jó kapcsolatban van az apukájával, sok gyereknek nincs ilyen szerencséje! (ne aggódj, az ovodai anyák napján Neked fog verset mondani, és Neked fogja odaadni a hervadt kis virágcsokrot csillogó szemmel) :))
2009. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ez butaság hogy a babád nem szeretne.Nem lehet hogy jön a fogacskája mert nálunk is ez a helyzet de az én babám azért nyüglődik mert jön a foga az apjának valószínüleg azért örül mert ritkán látja és örül neki ha végre haza megy.Ne szomorodj el inkább nézd meg a kis ínyét hogy nem-e dudorodik ott valami és máris meg tudod a választ.
2009. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeret:))))) ahogy egy fél éves gyermek tud. Amikor elkezdenek tipegni, akkor érnek a csak anya senki más időszakukba.

Ilyenkor már igényelheti az új ingereket. Ilyen trutyi időben nehézkes, de legyetek kint sokat, nézelődhet a kocsiból.

Apa megérkezése jó program, kiszámítható, minden nap ugyanaz, de mégis egy új szín.

Nem rontottál el semmit:))) Nyugi!!!

2009. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meglátod téged is szeret, menj el valahova (fodrász, vásárlás) és addig bízd az apjára.Meglátod mikor hazamész neked is fog örülni.
2009. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!