Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kiütésre mit javasoltok?

Pelenka kiütésre mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Ez nem egy egyszerű kiütés.Elég piros és apró fehér sebek jelentek meg rajta.30-án kapott oltást és a megelőző kúp ellenére is belázasodott,amit levittem neki nurofennel.Másnap reggelre lett ilyen a popsija.Hozzá elég teszem érdekeset kakil,hígabb és sárgább is.Bár már törekszik felfelé a fogcsírája.Jelenleg aloe verás sprayvel fújom neki és sudocreammel kenem.Kezd enyhülni de aggaszt a dolog.Tanács?

3 hónapos múlt a fiam.


2011. jan. 2. 10:22
 1/6 kisnita ***** válasza:
Nekünk a Bepanthen + volt jó amikor a Liberótól sebes lett a popsija a kisfiamnak. Próbáltam én is a Sudocream-et, de az semmit nem ért rá.
2011. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van esetleg pici hősugárzótok, akkor tegyél alá egy pelenkaalátétet (hogy arra pisiljen-kakiljon), és hagyd szabadon, levegőn gyógyul a legjobban. A hősugárzót meg irányítsd rá, hogy ne legyen túl forró sem persze. Napi 3x fél óra is sokat segít.


Ez ugyan off, de megelőző kúpra semmi szükség nincs oltáskor. Az orvos ajánlotta ezt Neked?

2011. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,a doki és a védőnő is mondta h oltás után egyből adjak neki láz elleni kúpot.
2011. jan. 2. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is most volt pelenka kiütése.Nekem azt mondta a doktor nénink hogy kenjem canestennel.El is múlt a kiütés 3 nap alatt.Én sudocremet használok egyébként, de ebben az esetben nem segített.
2011. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg bőrgyógyásznak minnél hamarabb. Mi két hétig kínlódtunk, hol szebb volt, hol iszonyat. Mindent kipróbáltam rá, ami vény nélkül kapható, de semmitől nem múlt el. Kaptunk rá rázókeverékes kencét, és két nap alatt elmúlt.
2011. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

DM-be lehet kapni Aloe Verás sprayt, és arra fel van tüntetve, hogy pelenkakiütésre is alkalmas a használata.

1500ft-ba kerül, én a gátsebemet fújtam vele és nekem nagyon bevált.

2011. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!