Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyugtalan a kislányom?

Miért nyugtalan a kislányom?

Figyelt kérdés
12 hetes kislányom napról napra egyre nyugtalanabb. Este csak 11 után hajlandó elaludni, pedig már hamarabb is álmos. Tegnap szokásostól eltérően csak 1,5 órát aludt, délután. Ma még annyit sem. Általában séta közben babakocsiban elalszik, akár 4 órára is. Ma még egyáltalán nem aludt, csak pár percekre szunnyad el a karomban, aztán ordít és így telik a mai nap. Mi lehet az oka?
2009. jan. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nemtudom mivan a levegőben de tegnap ugyan ez volt a helyzet nálunk is. Az én kisfiamnak se volt jó semmi! Álmos volt de nem aludt nappal este pedig éjfél után! Mára már jobb a helyzet lehet front van! kitartás!

11 hetes kisfiú anyukája

2009. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Tegnap és ma az én fiam is nagyon nyugtalan. Talán a fronttól. Alig alszik, egész nap aludt egy órát idáig. Ő 7 hetes.
2009. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Nálunk is ugyanez a helyzet. Az én kislányom nagyokat szokot aludni a babkocsiba séta közbven és most pedi fél óra után úgy üvöltött szegényke. Tegnap este meg nagyon nyűgős volt. Ma délután pedi csak fél órát aludt.
2009. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos baba
2009. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony front van és nem csak mi érezzük meg, hanem a babucik is.
2009. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!