Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babámat kivihetem már...

2 hetes babámat kivihetem már a levegőre? és ha igen, mennyi időre? Mennyire öltöztessem fel (hány rétegbe? )

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Vidd ki nyugodtan!!! Én 1 hetes kora óta sétáltatom a babámat. Body, rugi, vastagabb rugi (vagy kardigán + gatya), overáll, sapka. Takard be, ha olyan idő van, mint ma. Ha meg mínusz van, akkor tegyél az orra-szája elé egy pelust.

Először 10-15 perc, aztán egyre több. Esetleg az első néhány levegőzést próbáld meg az erkélyen, teraszon, stb megoldani.

Az én babám 7 hetes, és akár órákon át is kint vagyunk, nagyon szereti a friss levegőt, jókat alszik.

2009. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kiviheted, úgy ahogy előttem írták, de én nem javaslom, hogy a szája elé bármit is tegyél, mert lecsapódik rajta a lehelet párája és utána azt a nedves, párás levegőt szívja be, így könnyebben megfázhat. Akkor vidd ki amikor tiszta kint a levegő. A déli órák a legjobbak levegőzésre. Az én kislányom minden nap kint alszik (5 hónapos), ha párásabb az idő én a babakocsi nyílását szoktam letakarni a pelussal.
2009. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!