Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kész tápszert meddig lehet...

A kész tápszert meddig lehet tárolni?

Figyelt kérdés
Holnap reggel 8-ra mennem kell orvosoz, de 9-re nem érek vissza és anyukám etetné meg a kislányom.
2011. jan. 2. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szobahőmérsékleten pár óráig, elkészítve és hűtőben tárolva jóval tovább. A tápszer dobozán nicns rajta? A miénken rajta van.
2011. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát én fűtött szobában vagy szobahőmérsékleten nem tárolnám.

Hűtőben elvileg 24 óráig. De a legtöbb amit megcsináltam az este volt éjszakára és a hajnali 6 órás etetés már frissen készült.

2011. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Max 1-2 órát tárold hűtőben.Melegíteni mikróban szigorúan tilos. Melegítőbe, vagy meleg vízbe állítva melegítsd. Egyébként nem lehetne.
2011. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetne úgy megoldani hogy belekészíted az üvegbe a kellő mennyiségű "port", majd édesanyádnak csak a vizet kell rá öntenie, amit akár termoszban is tárolhatsz.
2011. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de mi mindig így oldottuk meg, és bevállt
2011. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hűtőben 24 óra. Az összes gyerekosztályon, koraszülött osztályon max 24 órát tárolják hűtőben. De szerintem ez valahol a dobozára is rá van írva.

Szobahőmérsékleten még fél órára se hagyd.

2011. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Majd megcsinálom 7:45-kor a tápit és beleteszem termoszba. Akkor még meleg lesz neki 8:30 körül, mert akkor szokott enni. Még egyszer köszönöm nektek!
2011. jan. 2. 20:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és én a dobozon nem találtam erre leírást. Vagy nem vettem észre. Milupát eszik.
2011. jan. 2. 20:26
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkora tények. A tápszer NEM anyatej! Szobahőmérsékleten max. 2 órát lehet tárolni, de hűtőben teljesen felesleges , mert 1. kémiailag változik az összetétele 2. Felmelegítve még jobban változik. (Teljesen mindegy hogy mikro vagy tűzhely).

És nem, nem a gonosz tápszergyártók találták ki, hogy jobban fogyjon a tápi, hanem csak egyszerű ésszel bele kell gondolni, hogy tejporról van szó. Keveritek még mindig az anyatejjel, az nem por. Azt lehet hűtőben hagyni 2 napig is, és simán lehet melegíteni is.

2011. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja és hogy konkrétan válaszoljak is. Előre készíteni kell vizet anyukának, megmondani hogy cumisüvegbe tegyen x adagolóval, pici langyi víz bele (amennyit kell), összeráz, és adható is.
2011. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!