Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baracktól is görcsölhet a...

Baracktól is görcsölhet a babám pocija? Almát 5 napig ettük, és végig sirva görcsölt. Ma adtam baracklét pár kiskanállal, és szintén görcsölt. El vagyok keseredve.4hos

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én lányommal se négy hónaposan kezdtem a hozzátáplálást pedig tápszeres ő is. Mert neki se nagyon bírta a hasa a dolgokat. Adj még neki nyugodtan csak tápszert és próbáld meg egy hét múlva a baracklét, majd az almalét!!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fontos 4 hósan elkezdeni,hiába tápis! várhatsz még egy hónapot is :)
2009. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nakünk az almától nem volt gond, de a barack nagyon megcsikarta.

Én is csak 6 hósan kezdtem.

Várj még.

2009. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
met az alma fogja a babák hasát. Nekem azt javasolta a doktonő, hogy főzzem meg. Kipróbáltuk, s bevált. Azóta csak úgy falja az almát, s nem fáj tőle a pocija. Nyugodtan megfőzheted a barackot is..kompótnak. imádni foja.. :-) de csak pici vizben, s ne sokáig (max 4-5)percig főzzed, különben kimegy belőle a vitamin.. én a főzőlevével összeturmixolom neki, és úgy kapja..
2009. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!