Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hozzá tudom még...

Szerintetek hozzá tudom még szoktatni egyéves babáimat a hálózsákban alváshoz? Elég gyakran kitakaróznak, és sokaktól hallottam milyen jó. Csak az egyfajta kötöttség, és félek ha vennénk, nem éreznék jól benne magukat.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha hálózsák nem is,de vannak olyan pizsamák amik olyanok mint a "bohóc ruha".Az én lányom is lerúgja magáról a takarót minden éjjel,és ilyenben altatom.
2011. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 15 hónapos kisfiam vígan kisétál a szobájából a hálózsákjában, akkor szerinted ez mekkora kötöttséget jelent neki? :)))

Szerintem próbáld ki, mert bizony nagyon jó találmány. Bebugyolálva érzi magát, kisfiam még úgy össze is gömbölyödik, felhúzza a lábait keresztbe téve, mintha a pocakomban lenne még mindig, és úgy alszik benne. Imádja, pedig 5 hónapos koráig nem viselte el, nyüszögött benne. De aztán mindig kimászott a takaró alól, úgyhogy ismét megpróbáltuk, és minden további nélkül elviselte. Én nagyon jó dolognak tartom. Van egész vékony is nyárra, közepesen bélelt tavaszra és őszre, és egész vastag is, most télre. Esetleges pisibalesetek miatt nem árt kettőt beszerezni, hogy ki is tudd mosni.

2011. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem viseli el. Én hosszúujjú bodyt és vékony pamutrugit adok rá, erre meg egy polárrugit és így alszik. Hajnalban a polárrugit le kell vennem róla mert melege van és folyton ébred. Ilyenkor még plédet teszek a hátára, de kimászik alóla :)
2011. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike. Nyáron félévesek voltunk és akkor vettünk vékonyat, alá épp egy bodyt adtam a nagy melegben de nem szerették. ezért félek kicsit tőle. na de mindegy beruházunk rá, aztán meglátjuk fölösleges pénzkidobás volt-e.
2011. jan. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!