Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet mennyi idősen adtátok...

Tejpépet mennyi idősen adtátok először a babának? Magában vagy kevertétek valamivel? Milyen napszakban adtátok? Melyik fajtát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 hónaposan adtam először,tápszeres baba,igy korábban kezdtük a hozzátáplálást.4 hónapos kortól való tejpépet,vettem többfélét,a vaniliás volt a kedvence.Gyümölcsöt keverhetsz hozzá,én tízóraira,vagy uzsira adtam.Most 8 hós.
2011. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan adtam neki először,de ő anyatejes volt,csak nem volt neki elég az anyatej.Én magában adtam,a vaniliás volt a kedvenc.Többnyire tízóraira vagy uzsira adtam neki.
2011. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hónaposan adtam neki először. Tízóraira vagy uzsira adom neki. Gyümölcsöset vettem neki, de mindig rakok hozzá még egy kis friss gyümölcsöt (Hipp) is és imádja.
2011. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!