Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktóz érzékeny a fiam "kinőhe...

Laktóz érzékeny a fiam "kinőheti"?

Figyelt kérdés
A dokink azt mondta valószínű laktóz érzékeny ami a kisebbik rossz. Ezt ki lehet nőni van rá gyógymód? márc. 25 re kaptunk a heim pálba időpontot
2011. jan. 3. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha 3 éves kor alatt jött ki, akkor igen, van rá esély, ha 14 éves már, akkor nem fogja kinőni
2011. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de érdemben nem tudok válaszolni!Csak azt tudom hogy laktóz érzékenység bármikor kialakulhat az életünk során!:( Én szülés után lettem az!Nagyon oda kell figyelnem hogy ne fogyasszak tej termékeket stb!De nem hiszem hogy ki lehet nőni!Maximum ennek az érzékenységnek a foka csökkenhet!
2011. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

4 hónapos volt mikor kijött neki most 9 hónapos múlt.

tápszertől jött ki, ha gyógyszert írnak az segíthet neki?

2011. jan. 3. 08:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet nőni. Nekem 12 éves koromba derült ki, ma 30 vagyok, és vígan iszom tejet.
2011. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom tejfehérje allergiás volt. Nekem azt mondták, hogy a laktózt nem lehet kinőni, csak a tejfehérjét.
2011. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha diétáztatod, 90%, hogy kinövi.

Lányom kinőtte 1-2,5 éves kora között

2011. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én laktózérzékeny voltam babaként, anyatejet nem kaphattam, spéci tápszert ittam. Kinőttem, lassan elmúlt. 16 évesen kerültem kórházba vesemedence gyulladással, akkor 2 év vesekezelés, antibiotikum, és előjött az ún. szekunder laktózérzékenység, na ettől már nem lehet szabadulni. De lehet vele remekül élni, szinte minden tejtermékből kapható már laktózmentes.

Nyugi, ki fogja nőni.

2011. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Bízom benne hogy ez elmúlik neki :S
2011. jan. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!