Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi 7hetesek vagyunk holnap...

Mi 7hetesek vagyunk holnap veszek hordozokendöt, kabát alá hordjam de nem fér alá mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

- Felveheted apa kabátját, az alá aláfértek.


- Létezik külön, közös hordozós kabát, amit egy ügyes varrónő megvarr neked egy turis kabátból. [link]


Kabátra kötöd a felöltöztetett babát, és a babára teszel egy ilyen hordozótakarót: [link]

2011. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod.Hol lehet venni hordozotakarót ?

Brendon veszem a hordozokendöt ..

2011. jan. 3. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a Brendonban veszed, akkor NE Nandut vegyél, hanem Amazonast, Laguna vagy Lollipopp színben, ezek gépi szövésűek és sokkal jobbak a kézieknél. Ne hagyd, hogy rábeszéljenek pl egy Melon-ra.


ha alaposabban megnézed ezt az oldalt: [link] Celesztina szépen összeszedte a Magyarországon kapható összes hodozótakarót. Csak rá kell kattintanod a linkekre, és eljutsz oda, ahol a neten megrendelheted ezeket. Mivel a hordozótakaró sajnos nem olyan elterjedt eszköz, mint a kenguru, bababoltban nem kapható, hacsak nem vagy pesti, mert akkor nézz be a Mamamiboltba.

2011. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gremese hordozótakarót pl itt vehetsz: [link]
2011. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi nagyobbak vagyunk, tehát talán jobb a hőháztartása, de én csak összehúzom a kabátom amennyire tudom és kész. A kendő tartja a meleget a törzsén én is fűtöm, a végtagjait meg jól felkesztyűzöm, tutyizom. Sose éreztem hogy hideg lett volna a teste még a mínuszban sem és a hóesést is jobban bírta igy mint a kocsiban. Nekem nandus van, jó, de lehet hogy van jobb is, talán egy kicsit megnyúlik pont a nyaknál, és óvatoskodni kell a hossz miatt hogy ne legyen sáros ha utcán kötögetem.
2011. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!