Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok olyanról, hogy a...

Hallottatok olyanról, hogy a baba csalánkiütéses lehet a Domestostól? Az én babám tiszta pötty, és esélyes hogy mindig a kádfertőtlenítés után lesz olyan. Ezt olyan nehéz elképzelni.

Figyelt kérdés
Visszük magánbőrgyógyászhoz, mert az SZTK-son szartak a fejünkre a pöttyeinkkel együtt!Ha hallott valaki ilyenről, légyszi írjon!
2011. jan. 3. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Tiszták vagyunk de még sose fertőtlenitettünk kádat domestossal.


állatker. ben lehet kapni mosott homokot 80,-/ zacskó azzal kidörzsöltük a lerakódásokat és ecettel v. súrólókrémmel az alját és a csempét aztán hideg vizzel amig tiszta nem lesz. a homok újrafelhasználható.


Igen valószinü hogy lehet tőle.

2011. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem lehet tudni, hogy ételtől e vagy mástól olyan. Azért fertőtlenítek Domestossal, mert sokan lakunk együtt, és senki sem lehet "tiszta" teljesen. A baba meg a nagykádban fürdik.
2011. jan. 3. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:

jó forró vízzel ki kéne öblíteni a kádat alaposan a fertőtlenítés után! baba nem találkozhatna domestossal, még nagyon kicsi ahhoz és ezek az erős fertőtlenítők nem csak a "rossz" bacikat ölik meg a babád bőrén!


egyébként ajánlom a clorasept folyékony szappant, én azzal fertőtlenítem a kádat miótí kisfiam is a nagykádban fürdik, nem olyan erős fertőtlenítő mint a domestos. jó alaposan kisúrolom a kádat aztán tűz forró vízzel alaposan leöblítem!

2011. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elképzelhetőnek tartom. A babámnál nincs ilyen, mert én csak felmosásra használom a Dosmestost, meg a fürdőben, wc-ben, de a babám egyelőre a szobájában fürdik..., de nálam van! Elég elmosnom, egy kicsit érintkeznem a Domestos-szal, és máris apró piros pöttyös leszek tőle. Úgyhogy igenis lehet!
2011. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én simán a víztől is piros foltos leszek, ezért nem is fürdök már évek óta, csak zuhanyzom. A fiamnál is remélem "csak" ez áll a foltjai hátterében, nem pedig a tejallergia. (csak fürdés után jönnek elő a piros foltok) Ezek és az előttem szólók alapján simán lehet, hogy a domestos kiüti.

Mióta a fiam is nagykádban fürdik én is többet mosom ki, általában ecetes vízzel, vagy néha chicco fertőtlenítő folyadékos vízzel, ami még maradt mikor még beszereztem a babakelengyéket)

Szóval szerintem is hanyagolnod kéne a fürdőkádban a domestost. Én még felmosni is csak ritkán mosok azzal fel, mert mostanában a hólével behozunk egy csomó szmötyit, tényleg jó fertőtlenítő, de azért nem kell mindig.

2011. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!