Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Scamp rucikhoz értő anyukák,...

Scamp rucikhoz értő anyukák, segítsége kéne? Zokni kérdés!

Figyelt kérdés
Azt lenne a kérdésem, hogy ha 80-86-os body kell a kisfiamnak (már nyilván 86-ost rendelek) akkor a zoki méret is 86? Amúgy scamp bodykat hord, de zoknit még nem vettem itt. Előre is köszönöm!
2011. jan. 4. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A zoknikat ritkán szokták a ruhaméret szerint számozni ált. a láb, ill. cipőméret szerint számozzák de ha nem látsz ott egy húsz körüli számot kb. 20-as lába lehet egy másfélévesnek akkor igen a ruhaméret szerinti méretben vegyél zoknit.
2011. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19-21 a mérete, ha jól emlékszem így is van számozva a Scamp. Mi a 2 éves gyereknek 92-es bodykat vettünk náluk, zoknit pedig 22-23-as méretben, az akkor mág egy kicsit nagy volt, most 6 hónap múltán nőtt bele igazán.
2011. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan megnéztem és én is meglepődtem... a számozás megváltozott, úgy, ahogy írtad. Szóval így nehezebb a dolog... Mekkora lába van a kicsinek?
2011. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

úgy vannak számozva mint a ruhák.... ezért nem értem

2011. jan. 4. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 74-es bodyt hordunk és a 80-as zoknit.Ott is le van írva,hogy egyel nagyobb kell a zokniból,mint amilyen rucit hord.:)
2011. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önnek lehetősége van 56, 68, 80, 92 és 104-es méretű zoknik választására. A köztes méretek választása helyett a rákövetkező, nagyobb méret kiválasztását javasoljuk! Példa: 62-es méret helyett válassza a 68-as méretet!
2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
oh, bocs, akkor én még a régi méretezésnél lemaradtam
2011. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!