Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában 15 hónapos gyermeke...

Mostanában 15 hónapos gyermekem nagyon nyűgös, éjszaka felébred 11-kor, és hajnalban 3-4 óráig is fent van. Mitől lehet ez? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Front is,fogzás is,de tulajdonképpen semmi baja,mert nem hisztizik,csak akkor amikor aludni kellene.El is alszik általában este fél9-kor de utána ébred,és virrasztunk...Szóval nem tudom mi ez Nála,eddig minden gond nélkül átaludta az éjszakákat.Igaz nemrég tette meg az első lépéseket,és azóta már szépen megy egyedül,ez is befolyásolhatja?Gondolom fejlődési ugrás ez...
2010. márc. 9. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen, befolyásolhatja. meg esetleg az is, hogy tele van energiával, és ebben a rossz időben nem sokat tudztok gondolom ti se kint lenni. na majd ha jön a jóidő. :)))
2010. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nálunk éjjel hála a jó égnek nem volt még ilyen, de nappal igen.

Sztem is fáraszd ki jobban napközben, sétálni hidegben is lehet, vidd ki többször kevesebb időre.

Még a fürdéssel is szoktam próbálkozni, mert imádja, és fél-egy óráig is elvan, majd lefárad.:D

Lehet h csak próbálgatja magát, és persze titeket! :D

Sztem próbálj meg nem bemenni éjjel a szobájába, max tegyél oda neki egy kis vizet inni, lehet pár nap után látja, h jéé anyáék sem kelnek fel, akkor én sem fogok.

Tanítsd meg neki h éjjel alszunk.

tesóméknál volt ilyen, nekik bejött.

2010. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,csak mi egy szobában vagyunk :S:S Így amikor ébred,tudja,hogy ott vagyunk,és addig forgolódik,nyöszörög,míg fel kapcsolom a kislámpát,és utána nem hajlandó visszaaludni.Hiába adok Neki vizet,ki akar jönni utána az ágyából.Tényleg eddig minden oké volt,de most,hogy tud már menni,és egyre többet,így gondolom "felpörgeti" Őt.De remélem ez változni fog,hogy nem ébred, majd csak reggel :)))
2010. márc. 9. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor magam mellé veszem a nagyágyba és úgy alszik utána, mint a bunda :)
2010. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!