Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos és 4...

Kislányom 5 hónapos és 4 napos, anyatejes. Ma adtam neki egy kis sárgarépa levet. Mi történt?

Figyelt kérdés
(pár kis kanállal), úgy 11 körül. Délután higabb lett a kaki és azt vettem észre hogy ahogy lement úgy jött ki a répalé. Igy van ez hozzátáplálás elején, még hozzá kell szokjon? Adjak holnap is?
2011. jan. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hozzá kell szoknia a bélrendszerének.ha egy az egyben úgy jön vissza a kaja,ahogy megette,nem érett még a bélrendszere a hozzátápláláshoz.
2011. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti, hogy még korai. Várj még egy kicsit.
2011. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korai még, nem tudta szegényke megemészteni. Szoptasd csak 6 hónapig, ráérsz utána hozzátáplálni, akkor is almalével kezdd, ne zöldségekkel.
2011. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

végre ilyen válaszokat is olvasni. :)

engem tegnapelőtt "cseszett" le itt egy anyuka amiért 5 hónapos koraszülöt babámnak még nem adtam semmi hozátáplálást.Sokan nyaggatnak azzal hogy miért nem adok már, de én éppen ezért akarok várni, mert lehet még éretlen. 3,5hónapig iszonyat hasgörcsök kínozták midnen éjszaka. anyatejes és kb.3 hete kell csak pótolni napi egy alkalommal tápszerrel.

2011. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én igazából kiváncsi voltam, azért adtam neki, nem akarok étkezést kiváltani. köszönöm a válaszokat! amúgy izlett, az elején kilökte a nyelvével, de a 3-4. kanál már simán lement. de ennél többet nem is kapott.
2011. jan. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!