Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kislányom 2 hete csak...

10 hós kislányom 2 hete csak a margarinos zsemlét eszi meg reggelire. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Amióta megkóstoltattam vele csak ezt hajlandó megenni reggelire.
2011. jan. 4. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Miért lenne baj? Örülj neki,hogy jó étvágya van.
2011. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Marha egészségtelen, még egy felnőttnek is és emellett egysíkú.
2011. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
nagyon egészségtelen egy 10 hós picinek mindennap.....változtass, ez gáz!!!!!!
2011. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyém is ennyi idős,de én se tejterméket,se pékárut nem adok még neki...sztem baromi korai
2011. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó: a pékáru miért korai??? Hisz a glutént ajánlott 8 hós korig bevezetni a babáknál. 9 hótól meg lehet már adni a piciknek tejtermék alapú élelmiszereket.


Kedves kérdező: szerintem nincs gond a pékáruval, de a feltétet azért variáld. Szokjon meg mást is, lehet, hogy fog új kedvére való ízt találni.

2011. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves utsó,utsó előtti vagyok.nálunk a családban több allergiás van,és pont a gyerek orvosom javaslatára hanyagoljuk még a tejterméket,pékárut,citrusféléket 1 éves korig,nehogy ő is allergiás legyen.szerintem semmiről nem késünk le,mivel tápis volt elég korán már elkezdtük a hozzátáplálást,kap zöldséget,gyümölcsöt,husit,de mindent szépen,fokozatosan vezettem-vezetek be.nem kockáztatok azzal,hogy most adok neki mindenfélét,aztán 2-3 évesen meg kiderül mindenféle baj nála.
2011. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:09-es hozzászóló vagyok ismét

Kedves utolsó: a kérdező nem írta, hogy van-e a családjukban allergiás. Ha elsőre leírtad volna, amit most utoljára, akkor én sem írtam volna neked semmit és talán átláthatóbb lett volna a gondolatmeneted.

2011. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!