Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas kis baba is dorzsoli a...

Mas kis baba is dorzsoli a kis arcat?

Figyelt kérdés
4 honapos a kislanyom es allandoan dorzsoli a szemet,orrat mar seb is lett a kis nozia mellett mar nem tudom hogy fogjam le a kis kezet.mindegy hogy reggel delben vagy este van.kb 2 hete csinalja ezt.
2009. jan. 28. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
az én fiam akkor csinálja ezt, amikor álmos, vagy ha olyan dolog történik, ami nem nagyon tetszik neki. (pl. ebédelni kellene).
2009. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért ah sebesre piszkálta magát szerintem vidd el a dokidhoz,lehet,hogy viszket neki nagyon. Az én kisfiam a szemét dörzsölte,picit csipás is volt és el kellett vinni szemészetre.
2009. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg azért dörzsöli, mert száraz a bőre és ezért viszket?
2009. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk homlok vakarás volt. elvittem börgyógyászhoz, mert sebesre vakerálta magát mindennap a drágám.száraz volt a bőre és irt a doki gyogyszertári krémet és rendbe jött neki. állitolag a hidegtöl lett ilyen száraz a bőre, tavaszra jobb lesz. én vettem a babának a brendonban újszülött pamutkesztyüt, 350 volt és igy már kevesebb volt a seb is. szerintem mutasd meg bőrgyógyásznak vagy gyerekorvosnak!
2009. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. mi is 4 hónaposak vagyunk!!
2009. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5hónapos a kisfiam és a jobb fülét piszkálja folyton,tegnap már vérzett is neki,én sem tudom mi lehet egy pár napja kezdte,de lehet,hogy én is elviszem dokihz.Nem látok rajta semmit.
2009. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat.minden jot!
2009. jan. 29. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!