Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nembaj, ha az 1 éves...

Az nembaj, ha az 1 éves kicsifiam, amikor gyalogol, itthon, akárhol, és állandoan a kezemet akarja fogni? Amugy 10 honapos kora ota megy önálloan

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem áll összefüggésben a járással. Ez is a szeparációs szorongás egy fajtája. Barátnőm 18 hónapos kisfia is ezt kezdte most el. Mindenhol csak úgy hajlandó menni, ha foghatja az anyukája kezét.
2011. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azt gondoltam mert tud menni önálloan,vanhogy önálloan gyalogol,de általába jön értem.de hogy mért?ez szep.szorongás lenne?de már 2 honapja?és ezen hogy tudnék enyhiteni?hogy érem el hogy önállobb legyen?
2011. jan. 5. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos nem tudok segíteni, még nem volt részem benne. Barátnőm mondta, hogy ez az náluk is tutira. Csak azt tudom írni, hogy nézz körül a neten, meg itt az oldalon is, hogy mit tudnak tanácsolni azok, akik már átestek ezen.
2011. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszike,de aki tud az irhatna tanácsot,mert már megbolondulok.
2011. jan. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!