Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenéskor ihat banánturmixot?

Hasmenéskor ihat banánturmixot?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak vasárnap óta hasmenése van,és azóta szinte semmit nemhajlandó megenni:( A banánturmixot lehet meginná,de nemhajtja meg jobban?Az ügyeleten a doki azt mondta diétáztassam,a gyerekorvos azt hogy azt egye amit elfogad,amit megkíván.Krémtúrón és kukin kívül nemeszik meg semmit,és ezekből is csak nagyon keveset! Már 60dkg-ot fogyott szegény:(
2011. jan. 6. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?.. A doki nem adott infót diéta ügyben? A napok óta tartó hasmenés szerintem igényel valami diétát is, de lehet a gyermekorvosnőnek több ebben a tapasztalata... Ha nem túl kicsi, akkor átmenetileg a tejet szokták mellőzni, de ha kicsi, ezt nem nagyon teheted meg. Szerintem a babánturmixszal nem lehet gond.
2011. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a banánról úgy tudom, hogy fog, és kifejezetten jó hasmenéskor.
2011. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
16 hónapos.Az ügyeletes főtt krumplit,banánt,reszeltalmát mondott,de ezek közül egyiket sem hajlandó megenni:( A gyerekorvos azt mondta bármit ehet amit elfogad.Ezzel az a gond hogy bármit adok nemeszik semmit,pedig nagyon jó evő volt.A gyerekorvos szerint ilyen a beteg gyerek,az a lényeg hogy igyon!
2011. jan. 6. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy baromságnak hangzik, de étcsokoládét olvassz fel..az is jó a hasmenésre.Vagy reszelt alma+reszelt háztartási keksz.
2011. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A reszelt alma kekszel sem jött be neki:( A hasa ma 3-szor ment,ez jó arány ahhoz képest hogy vasárnap 10-szer,hétfőn meg 7-szer.Az étvágyával van itt a nagyobb gond.A kakáját bekellett vinni vizsgálatra,remélhetőleg holnap már lesz eredmény,megyünk holnap vissza a dokihoz is.
2011. jan. 6. 18:19
 6/13 anonim ***** válasza:
A banán fog szerintem addig még nem tudsz semmit próbáld meg, hátha jó lesz. Jobbult a babádnak.
2011. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Jobbulást a babádnak lett volna bocsánat.
2011. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Csináltam neki,ezt legalább issza,bár ebből sem olyan sokat de ez is valami!
2011. jan. 6. 18:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni recept nélkül a gyógyszertárban egy italport, ami kifejezetten hasmenésre van.

Humana Electrolyt. 2,5 dl vízben kell feloldani 1 tasakot, és víz helyett azt megitatni vele, 12 óra alatt. Nekünk bevált. Igaz, az van ráírva, hogy tápszer, de köze sincs hozzá. Egy limonádé szerű, banán ízű ital lesz belőle vitaminokkal, ami ugye a hasmenéskor kiürül. Kérdezz rá gyógyszertárban, dokitól.


Diéta. Nekünk szigorú diétát kellett tartani, semmi tejes, még tápszer sem, se joghurt, meg semmi ilyesmi. Csak krumpli, répa, rizsnyák, alma reszelt kekszszel. Én sem sokat tudtam bele erőszakolni.

2011. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A banán OK de a tej nem jó ilyenkor, vigyázz vele!!!
2011. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!