Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyet ihat 1 éves fiam (3 hét...

Ilyet ihat 1 éves fiam (3 hét múlva lesz)?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 6. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
ami itthon van az sárgarépa-alma-málna ízű....
2011. szept. 6. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

1 éves kora körül mi már mindent adtunk neki, kivétel szénsavas és amiben aszpartam v. más nevén fenil-analilin van mert ez idegméreg csak Mo. nem tiltották be...

De szerintem főzz neki másfél liter milford gyümi teát (nincs benne csersav) abba 1 ek citrom 1 ek méz (házi!!!!!!!!) ha nincs házi méz inkább cukor... és jobb mint ezek az állítólag nem cukrozott gyümilék...

2011. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiam,lányom már kb.10 hós koártól itta,imádták,de vigyázz vele,mert ha sokat iszik,hasmenése lesz,meg a széklete is kicsit besárgul:-)
2011. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az h málnás? nem baj?
2011. szept. 6. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja, de: Védőnőnk nem ajánlotta a gyümölcslevet (házilag sem), mert a babák könnyen rászoknak és nem kérik a vizet (ezt pár nap után én meg is figyeltem az enyémen, azelőtt, hogy mondta volna), a gyümölcsnek meg ugye nagy a cukortartalma. Azt mondta, ha mégis adok, kössem mindig az egyik étkezéshez, egyébként meg inkább legyen víz.
2011. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem adnék, mert ezeknek semmi közük a gyümölcsökhöz. Ha már nagyon akarsz adni neki gyümi levet akkor te csináld, préseld házilag. Abban tuti nem lesz hozzáadott cukor. De egyébként nekem az a véleményem, h a víznél nincs jobb szomjoltó, mellesleg attól nem romlik el a foga. azok a gyerekek akik ilyeneket isznak, majd nézd csak meg a fogaikat, szabályosan lerohadnak a fogak, már elnézést a kifejezésért. de csak ilyen fekete kis csonkok vannak a fogak helyén. ha ezt nem akarod, akkor inkább csak vizet adsz neki.

Az én lányom 19 hónapos és szerencsére a vizen kívül nem is iszik meg mást, volt már h kínáltam gyümi lével,de nem kellett neki.

2011. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!