Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vagyunk elkésve az...

Mennyire vagyunk elkésve az önálló evéssel?

Figyelt kérdés
Kisfiam pár hét múlva 2 éves lesz és egyáltalán nem akar önállóan enni.Egyedül joghurtot ha akar megesz kanállal,ha olyan kedve van,villával a virslit,de semmi mást nem ,még meg sem próbálja evőeszközzel enni.Kezdek izgulni hogy ezt már magától is csinálhatná,vagy sokat várok el?
2011. jan. 6. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ez olyan, mint a szobatisztaság. Meg kell rá érnie. Három éves korig kellene magától ennie, de persze van, aki előbb megtanul. SZERINTEM nem vagytok elkésve!
2011. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 19 hónapos és egyedül eszik,mert ha etetni akarom akkor egyszerűen nem hajlandó enni!

Mondanom sem kell hogy néha megörjít de szépen eszik már :D

2011. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire.Lányom elmúlt kettő, előtte már szépen evett villával, kanállal nem akart. Most pár hete próbálkozik, pár napja szépen és szívesen eszik vele. És kb egy hete nincs pelusa, bár még szólni csak párszor szólt, hogy kell neki.

Viszont 5-6 versszakos verseket tud, és maga költ magáról mesét.

Minden gyerek máshogy fejlődik, van amiben előbb jó mint a többi, van amiben később.

2011. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!