Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van gond az evéssel, napirenddel?

Van gond az evéssel, napirenddel?

Figyelt kérdés

babám 4 hónapos.4 óránként kellene ennie.ritkán ezt meg is teszi,de akkor is azt csinálja hogy a 160 ml (mert csak ennyit eszik egyszerre)felét megeszi a másik felét fél óra múlva.napi 800 ml-t eszik meg csak.

ha olyan kedve van elkezd beszélni a cumisüveggel a szájában(ez gyakori)


2011. szept. 20. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? 4 hósan már nem kellene 4 óránként ennie, ne is etesd csak ha éhes és kéri. Teljesen jó, amennyit eszik. Az meg, hogy 2-re eszi meg nem 1-re, hát istenem, majd kinövi :)
2011. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs gond.

A kell szót pedig felejtsd el, nincs olyan hogy mikor kell, mennyit kell ennie.

Amikor éhes jelzi, és annyit eszik, amennyit kér (ha 1 órán belül kétszer, akkor kétszer).

Ha beszél a cumisüveggel, akkor nem hinném, hogy éhes lenne.

2011. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene 4 óránként ennie? Nem óra a gyerek, hogy percre pontosan legyen éhes. A kisfiam már 6 hónapos, de délelőtt 2,5-3 óránként eszik, délután van a 4 órás szünet.

Nem baj az sem, ha két részletben eszik, majd megváltozik ez a szokása is.

2011. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

és te hány óránként eszel? megeszed az ebédet egyszerre? mindig ugyanannyit eszel?

szóval, ne aggódj! normális, ő is ember

2011. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
doki mondja hogy 1000 ml-t kellene ebben a korban ennie,ja és hogy 4 órát kell kibírnia két étkezés közt.
2011. szept. 20. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kislányom és 3 óránként eszik :D.Nálatok szerintem telejssen rendbe van minden :).
2011. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

de nem a doki az anyja :)

akkor etessed amikor éhes.

2011. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mi dokink meg nem ezt mondta, de nem is erre alapoztam. Meghallgattam a tanácsait és közben figyeltem a babám jelzéseit. Mások a babák, másképp, máskor esznek, mint ahogy mi felnőttek is!
2011. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 éves fiam még mindig 3!!! óránként eszik :DDD igaz már szilárdat de soha nem volt olyan, hogy 4 óránként evett, ki sem jönne a napirendünk.

egyébként való igaz, hogy kibír 4 órát, feltételezem a tiéd is de ez nem azt jelenti, hogy annyi időnként kell ennie

2011. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk akkoriban a 800 teljesen jó volt, annyit is evett a fiam.

Nincs semmi gond ezzel.

Beszélni meg azért beszél üveggel a szájában, mert most rájött, hogy tud ilyet. :) Fiam 3 hétig berregett 5 hónaposan kanalas kajánál, mert észrevette, hogy akkor kifröcsköl a kaja. :D Aztán végre megunta.

2011. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!