Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dobozos babaételből ami...

Dobozos babaételből ami megmarad akár gyümölcs, akár húsos főzelék azt lefagyaszthatom? Babám 3 részletben enne meg egyet, de én nem szeretném neki 3 napig ugyanazt adni, és van amelyik csak 2 napig áll el.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eloszthatod. Nekem a védőnő és az orvos is javasolta, hogy vegyem 3 részre: az egyiket azonnal megeszi, a másikat másnap, a 3. részt pedig tegyem a fagyasztóba. Így biztonságosan eláll az is a fogyasztásig. Mivel a bébiétel a felbontásig csíramentes, így a felbontás után tiszta edénybe áttett, letakart sem "fertőződik, ha azonnal fagyasztjuk.
2011. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan. Én is fagyasztottam le, ha megmaradt, így volt olyan, hogy sokáig nem kellett vennem újakat, mert voltak eltéve a hűtőbe adagok. :)
2011. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jan. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!