Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy a kisördög...

Mit tegyek hogy a kisördög babám újra angyalka legyen?

Figyelt kérdés
Most 6 és fél hónapos fiam hétfő óta beteg, náthás. Tegnap óta nagyon hisztis lett, alig alszik, ha sír, szinte elviselhetetlenül sivít. Volt valaki hasonló helyzetben? Ha meggyógyul, olyan lesz, mint rég? Vagy lehet, hogy a fáradtságtól már nehezebben tolerálom? Mit tettem rosszul?
2009. jan. 29. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Foga nem lehet, mert már kibújt neki 2 is!
2009. jan. 29. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tettél rosszul,egyszerűen a betegségtől lett ilyen a babád,lehet fáj a torka,el van dugulva az orra és nem kap olyan jól levegőt,nekik ez már elég a nyűgösséghez.Kitartás,ha meggyógyul,megint olyan lesz mint régen.Segíts neki,hogy könnyebben jöjjjön a levegő,én szoktam enyhe kamillatát csinálni,langyosan itatni vele,és a radiátorra is teszek ha meg van fázva,segít felszakadni a váladékot,de minden jó persze amit az orvos felírt ha voltatok.Jobbulást a babádnak!
2009. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok,Sterimart is használhatsz,segíti a váladék távozását noziból.
2009. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, orrsprayt használunk, pároloktatok is és a hátára is kenek balzsamot (baby luuf).
2009. jan. 29. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!