Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első gyerek kisangyal, a...

Az első gyerek kisangyal, a második kisördög?

Figyelt kérdés
Olyan sok ilyet hallok a környezetemben, előző generációs szülőktől és velünk egykorúaktól is. Én nagyon jó baba voltam, a húgom ördögfióka. Unokatesók, barátok gyerekei dettó. Nekem most van egy angyali kisfiam, akkor valószínű, hogy a tesó majd feladja a leckét? Kinél hogy volt ez? (Azt, hogy minden baba más, azt tudom. Nem kell leírni! :) )
2010. aug. 9. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem még csak 1 van, és az kisördög. Remélem a 2. angyal lesz. Egyébként anyukám is azt mondta, hogy én voltam a rosszabbik az öcsém meg a jó gyerek.
2010. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sógornőm első fia angyal,evett, aludt,fogzást meg sem érezte...stb. A második ölben ringatós,sokat sírós,nyűgös baba lett.Sokan mondták már nekem is ezt,hogy a második baba ellentettje lesz az előzőnek. Hát "remélem" :-) mert a fiam egy kisördög....

2010. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert nekem van egy két-éves kisördögöm :) és 26h.kismama vagyok!Bocs az off-ért.Reeeménykeedheteeeek? :)
2010. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jaj, az enyém egy angyalka! Akkor most mi lesz a következővel?!
2010. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kisfiam egy 2 éves örökmozgó, minden csínyben benne van. 18 hetes kismama vagyok, és agyon bízok benne, hogy a kistesónk sokkal jobb, nyugodtabb baba lesz.

Nekem egy bátyám van, aki rettentő nyugodt volt, ahová anyu letette ott is maradt, órákig eljátszott egy játékkal. Aztán jöttem én, aki fenekestül felfordította az életüket...

2010. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi: nagyon bízok benne
2010. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben, szerintem ez hasonló babonaféle, mint a csúcsos has fiút rejt :)

Nálunk amúgy fordítva volt, a bátyám volt a kisördög, én pedig a kisangyal :)

Engem is sokan ijesztegetnek ezzel, de nem foglalkozok vele, szerintem ez hülyeség. Főleg, hogy a tesó már nem adhatja fel a leckét, mivel már rutinosabb az anya, mint az első gyereknél.

Nálunk 22 hó lesz a különbség, az első babám egy kisangyal, kíváncsi vagyok, mi lesz :)

2010. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy kisördög lányom van, így elment a kedvem egy második babától.

Viszont bátyám kisördög volt, én pedig állítólag kisangyal. Tehát nálunk fordítva volt.

2010. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem az első (kislány) ördög, és a bátyám is az volt. (mondjuk én se voltam anygal) :)))

tehát nem igaz az elmélet.

2010. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy Angyali dackorszak elején járó Lánykám van, és a második egy még Angyalibb Fiú, úgyhogy én csak jó babákat kaptam az élettől!!

A családban a Nővérem volt az okosabb, a jobb tanuló és a jó kézügyességű, én voltam mindig a rossz tanuló az iskolában, kreativitásban már behoztam a lemaradást, sőt túlszárnyalom néha, igaz a terhességek alatt volt időm gyakorolni.

Üdv egy 26 hónapos Nagylány és egy 3 hónapos Kisfiú Anyukája.

2010. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!