Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges, hogy nem eleg...

Lehetseges, hogy nem eleg laktato kisbabamnak a tapszer?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hetes, naponta kb 6-szor eszik, es tobbszor is 180 ml-t megeszik. probaltam kevesebbet adni, de ha ehes, akkor uvolt, iszonyatosan tudja kovetelni a kajcijat, utana persze meg faj a pocija.

Milupa Aptamil Ha-t kap, lehet, hogy nem eleg taplalo neki?

Az egyik ismerosom egy kiskanal buzadarat tesz a babaja tapszerebe (svab hagyomany), es allitolag reggelig szundizik tole, O 2 es fel honapos. en meg nem mertem kiprobalni, de valami megoldast talalni kene. A vedono szerint 3 honaposan kaphat ejszakara tejpepet, de az meg odebb van...

masnak is ilyen nagyetku a babaja? mit lehet tenni, hogy ne kelljen 3-4 orankent, ekkora mennyiseget enni?


2009. jan. 29. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is ennyit evett, én etettem. simán tápszerrel,4.5 hós koráig
2009. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hetes, és ő is többet eszik szerintem, mint kellene. Egy nap többször is megeszik 170 ml-t. Én is gondoltam rá, hogy talán nem elég tápláló, mert ugyanúgy kéri 3-4 óránként.Mi Humana HA1 tászert adunk neki. Szerintem búzadarát még semmiképp ne adj, még ahhoz túl pici. Egyébként mennyi a kisfiad súlya?
2009. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Búzadarát ne tegyél bele, mert glutént tartalmaz, ami egy ilyen picikének még nagyon veszélyes lehet.
2009. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4 es fel kilo, 3600 g-mal szuletett.

a vedono tanacsolta, hogy varialjak a tapszer adagolasaval, peldaul egy kanallal tobbet tenni bele. tegnap kiprobaltam, hat nem lakott igy sem jol, raadasul ma egesz nap faj a pocikaja.

2009. jan. 29. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló probléma volt a kisfiammal ennyi idősen: bármennyit adtunk neki a Milumil tápból, nem volt elég jó neki. A megoldás a tápcsere lett, a Beba vált be végül.
2009. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!