Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak néhányszor adok...

Ha csak néhányszor adok bébikaját (pl Hipp) a 7 hós kisfiamnak, könnyen rászokhat?

Figyelt kérdés
Mindig frissen készítem az ételt a fiamnak, viszont van úgy, h nincs rá időm, v menni kell vhová... nem szeretem lefagyasztani sem, későbbre készíteni sem... szóval attól tartok, ha ilyenkor üveges pépet adok neki, akkor hamar rászokik, és nem fogja kérni azt, amit frissen készítek neki.
2011. jan. 8. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam, kb. 90%-ban saját főztöt evett a baba, néha-néha üvegest.

Nem "tért át" arra, bár néha kis hisztis, csak üvegből eszi meg az ebédet, így amit főztem, belekanalazom a bébiételes üvegebe, és jóízűen megeszi.

De általában semmi gond nincs, mostmár egyre gyakrabban azt kapja amit mi is eszünk (13 hónapos).

2011. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom a hozzátáplálás kezdete óta vegyesen kap, hol üvegeset, hol házi készítésűt. Eddig soha nem volt probléma, mindkettőt megeszi. Már 15 hónapos.
2011. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 8. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!