Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha veszek Avent vagy MAMos...

Ha veszek Avent vagy MAMos szelepes cumisüveget (több méretben), akkor bármelyik etetőcumi rátehető?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az Avent termékei között van egy, kettő, három, négy cseppes jelölésű cumi. Ezek variálva rátehetőek akár a kisebb, vagy nagyobb méretű cumisüvegre?

Még nem született meg a babám, első lesz és annyira nem vagyok otthon a cumisüveg témában. :(


Szelepes cumisüveget szeretnék mindenképpen!


2011. jan. 8. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Avenből mindne cumisüveger tehető bármelyik méretű cumi. Az üvegeknek az ürtartalma más: pl van a kcis az 150 ml-s a közepes 260 ml a nagy 320 ml.
2011. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A MAM-os cumisüvegnél szintén rátehető a cumifej bármelyik üvegre.
2011. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszolok, csak egy jó tanácsot szeretnék.

Ne vegyél egy márkából több méretet, nehogy úgy járj, mint mi.

Én is megvettem Aventból egy kicsit teásnak, egy nagyot tejesnek, de a babám nem tudott inni belőle.

Végül a MAM vált be, mert annak rövidebb a szívókája.

2011. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm, akkor mégsem kérdeztem butaságot :))
2011. jan. 8. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Már írtam ma egy előző kérdésben, de leírom ide is. nekünk MAM és Avnet üvegek vannak. mindkét cumi jó egymnásra, csak a karikákból ki kell venni és átenni a másikra. mi csak MAM-os cumit használunk, azt tesszük az aventes üvegre is.
2011. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hátha ez is érdekel, de nem a kérdésedre:

Az aventes mellszívóhoz téve a kicsi üveg csöpög és elég hamar kevés is lett nálunk a 120 ml egy etetéshez. Szóval én nagyobbat vettem volna ha ezt tudom.

2011. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Avent, mam és babylove-os cumik jók mindegyik üvegére, csak könnyen elmozdul némelyik.
2011. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!