Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb 2 hónapja vett a párom a...

Kb 2 hónapja vett a párom a dm-ben avent cumisüveget, ajándékba adtak egy avent cumit. Hány hó-tól meddig jó a cumi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen volt a cumisüveg? Mert általában olyan cumit adnak mellé, ami akkora babáknak jó, amekkora babáknak jó a cumisüveg is.

Én most 6 hónapos babáknak való cumisüveget vettem, és ahhoz is volt ajándék cumi, ami 6-12 hós babáknak jó. Csak mondjuk kislányom nem cumizik. :)

2011. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az a 125ml-es sima teás üveg volt egyes cumival.Hozzá volt csomagolva egy játszócumi.

Az én kisfiam most kezdett el cumizni/rá kellett szoktatnom,mert csak a cicimen lett volna egész nap :)/

3 hós és nem tudom meddig használhatja azt a cumit.

2011. máj. 10. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy általában 2-3 hónapig ajánlják, hogy egy cumit használjon a baba a higiénia miatt. Utána érdemes lecserélni.

Ha 1-es cumifejjel van a cumisüveg, akkor a cumi szerintem 0-6 hóig használható.

2011. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy az nem baj, ha a cumi kicsit kisebb korú babának való, csak fordítva ne legyen.

(PL. ha 7 hónaposan a 3 hónaposnak való cumit használja az nem baj, de ha 3 hónaposan a 7 hónaposnak valót használja az baj.)

2011. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!