Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Hmana Ha-1-es tápszerd...

Aki Hmana Ha-1-es tápszerd adott babájának tudta használni az Avent cumisüveget?

Figyelt kérdés
Túl sűrű a tápszer a cumin nem jön át, a variábilis pedig még túl gyors folyású nekünk. (16 hetes)
2010. júl. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

és a teás II-es ?


a tejesen I-esen nem megy át azt én is tapasztaltam.


vagy javaslom a mam ultivent cumiját az laposabb és kompatibilis az aventtel

2010. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot.

A II-esen nagyobb a lyuk?

2010. júl. 27. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:

igen és gyorsabb folyású


a variábilis nagyon rossz tényleg pedig én szeretem az aventet


pont tegnap volt kérdés hogy melyik a legjobb cumisüveg és nagyon nagyot bukott az avent.


de ha gondolod a már meglevő cumit egy felizzitott varrótüvel v steril -patikában vásárolt- fecskendőre való tüvel is kiszúrhatod --igy ingyen van-

2010. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek a dr Browns-os cumisüvegeket ajánlom! Abból is van tápszeres, aminek nagyobb a lyuka! Így elkerülhető a hasfájás leggkisebb esete is!
2010. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi ugyanezt a tápit esszük pótlásként, ugynugy aventI.cumival és semmi gondunk vele.a babám 10hetes,de születése óta ezzel pótlunk.eddig még nem volt gond vele...érdekes:)
2010. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2010. júl. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!