Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gripe Water: mennyit adsz...

Gripe Water: mennyit adsz belőle és mikor adod (étkezés előtt, után. )? Bevált?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mi 4 napig adtuk, naponta 3-4 alkalommal (5ml) étkezések után, és semmit nem használt. Mintha csak rosszabb lett volna, ezért abbahagytuk. Rosszul adtam?
2011. jan. 9. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszul adtad, mivel a tájékoztató is így írja, de lehet, hogy nektek nem használ. Kérdezd meg a gyermekorvosodat a papaverin cseppről, nagyon hatásos. Egyébként én a gripe watert, és az espumisan cseppet csak akkor adtam a manócskának, ha evés után el kezdett fájni a hasa, nekünk így bevált. Sok boldogságot, és kitartás!
2011. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia! Biztos nem adtad rosszul, de sajnos annak idején nekünk sem vált be. Mint ahogy írtad, nálunk is majdnem rosszabb volt a helyzet utána... Mi szinte mindent kipróbáltunk hasfájásra, de ahogyan sokan írták már, csak az idő segített. 2,5 hónapos kora körül elmúlt.
2011. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én minden étkezés előtt adtam és nállunk bevált!Hát lehet nállatok nem segít,esetleg próbáld meg szopi előtt!
2011. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha megnézed az angol használati utasítást, mást ír, mint a magyar. A magyar 1 kávéskanállal írja, az angol egy evőkanállal, tehát nem mindegy...

Mi 3 kávéskanállal adtunk, ami kb 1 evőkanál. Evés előtt. Úgy bevált.

A magyar használati utasítás szerint adagolva persze semmit sem használt...

2011. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én reggel este adok neki evés előtt 1 teáskanállal alapból.

Ha 2 napja nem kakilt, akkor 2 teásra emelem, nekünk bevált.

Még az infacolt próbáld ki, az nagyon szuper!!!

2011. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (lehet, hogy rosszul), hogy a Gripe Water-ben szódabikarbóna van. Akkor pedig nem túl egészséges... Én emiatt az infacol-t használom, azóta nagyon sokat javult a helyzet. Még így is fáj néha a hasa (de már sokkal ritkábban), és nem olyan hosszan szenved, mint azelőtt.
2011. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb mint bármi más !
2011. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy valami használt: az idő. 4 hónapig bármit próbáltunk, nem használt:(
2011. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Étkezés elején adtam a lányomnak, 3-4millit. beletettem kb. 30 milli tejbe. nekünk bevállt. én először a max. adagot adtam neki, aztán csak minden második haminál, majd csak este és reggel. igaz mi 10 üveggel használtunk el.
2011. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be :( ahogy írtad, nekünk is rosszabb lett tőle. Amúgy szopi előtt adtam, mert szörnyű íze volt, így legalább a tejcsi elvette az ízét. Nálunk az Infacol a nyerő.
2011. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!