Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hideg párásitó, tényleg hasznos?

Hideg párásitó, tényleg hasznos?

Figyelt kérdés

Kruppos lett a fiam és azt olvastam a párásitó jót tesz és megelőzhető vele sok légúti betegség.

Akinek van elmondaná,hogy bevállt-e.


2011. jan. 9. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

nálunk még soha nem köhögtek a gyerekek éjjel. És soha nem kellett köhögéscsillapítót sem adni. Akkor sem amikor napközben egyébként sokat köhögtek.

A kicsinek nem működik az immunrendszere és ő folyamatosan köhög emiatt, de soha nem volt súlyos baja. Az immunológus, mikor kérdeztem a véleményét, azt mondta kizárt, hogy annyira rossz legyen az eredménye, mint mondom, ha közben meg nem volt komolyabb légúti megbetegedése. Nem tudom köze van e hozzá, mindenesetre mi használjuk.

Minden este bekapcsoljuk hosszabb-rövidebb időre. Nekünk nagyon bevált.

2011. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ,a kruppos babáknál tényleg nagyon hasznos. Szerencsére a fiam nem az, de a húgom az volt és folyamatosan ment a párásító a szobánkban.
2011. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 9. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 5 éves elmúlt, ő 3 hónapos korában kapta ajánkdékba. Azóta minden egyes éjszaka megy neki, sőt amikor kisebb volt, kb. 1 éves koráig én a nappali alvások idejére is bekapcsoltam. Ő ugyan nem volt kruppos, de akármilyen beteg volt (nátha, köhögés) egyetlen éjszakát nem kellett vele fent lennem annyira jó volt, hogy ment a hidegpárásító. Így a kicsinél automatikusan használjuk főleg télen hasznos, amikor szárazabb a levegő. Én csak mindenkinek ajánlani tudom!
2011. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, veszek neki most már biztosan, nem akarom,hogy mégegyszer befulladjon:S
2011. jan. 9. 22:07
 6/6 anonim válasza:
sziasztok! én már nem vagyok baba(27)de asztmás vagyok....nekem is ajánlották,de totál tanácstalan vagyok,hogy milyet vegyek....
2011. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!