Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babának milyen cumisüveget,...

A babának milyen cumisüveget, orszívót ajánlotok? Melyik a jobb? Irjatok

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk MAM van cumiból és cumisüvegből is, nagyon szeretem, mert könnyen tisztítható.

[link]

Van Aventünk is, de azt nem fogadja el a kicsi.

Orrszívóból porszívóra szerelhetőnk van, Arianna.

2009. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sógornőm ajánlotta a NUK szilikonos 1-es cumikat és ugyanolyan üveget is, mert ezek a cumik fogszabályzósak, szépen fog nőni a foga a babónak. Valószínűleg van benne igazság, mert a kislányuknak nagyon rendezett fogsora van.

Orrszívóból pedig Pisze porszívóra csatlakoztathatót vettünk, műanyagot, mert az állítólag könnyebben tisztítható, mint az üveg. Lehet hozzá kapni kis tisztítókefét kb 300 forintért, azt is vettünk.

39,5 km.

2009. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is Pisze orrszívót vettünk, csak mi üveget. Nagyon jó, simán szét lehet szedni, kimosni.

Ha porszívóson gondolkodsz, arra nagyon figyelj, hogy a porszívódon szabályozható legyen (ne csak a nyelén!) a szívás erőssége. Ha nem szabályozható nem szabad használni a porszívós orrszívót!

A cumisüvegből nekünk NUK van.

2009. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én aventes cumisüveget vettem, mert azt hallottam, hogy könnyű tisztítani. A cumi dm-es. Az orrszívó pedig kézi. Ha erősödik a babó egy kicsit akkor porszívósat veszek majd.
2009. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Tommee Tippee cumi, és cumisüveg jön be.A cumisüveg cumijának a formája az anyamellet utánozza.Anyaga: szilikon .A cumi anyaga is szilikon.

Formája: redőzött, szájpadlást masszírozó végekkel, fogszabályzós .

Az orrszívó márkája mindegy, csak porszívóhoz csatlakoztató legyen szerintem:)

2009. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!