Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csináljam a fagyasztott...

Hogy csináljam a fagyasztott erdei gyümölcs mixböl a gyümölcslevest? Több verziót is irjatok!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 11:53
 1/3 anonim válasza:
szerintem csak melegítsd meg
2009. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olvaszd ki egy kicsit a fagyosat, de itt egy recept :


Hozzávalók:

Végy mindenféle finom gyümölcsöt, idénytől függően, bele egy edénybe, rakhatsz bele konzervet is, annak a levét is önts bele, töltsd fel vízzel és rakd fel főni.

Fűszerek ízlés szerint, fahéj őrölt és egész is, szegfűbors, szegfűszeg, és őrölt szerecsendió, vaníliás cukor / ha lehet Bourbon, az a legjobb /.

Felteszed főni, felforralod, majd leveszed takarékra míg megfő, amikor kész , újra felforralod, és sűríted.


Elkészítés:

Sűrítés, kis tejbe két csomag pudingport és cukrot elkeversz, csomómentesre, majd a forró levest besűríted vele, kicsit hagyod rotyogni, és kész is.

Pudingport olyat raksz amilyet akarsz, én vaníliással és csokissal szoktam, Sanya csokisat szereti.

Hidegen , tejszínhabbal a tuti.

2009. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hozzávalók:


2 dl gyümölcs joghurt - hasonló ízű mint a gyümi

1 l tej

30 dkg gyümölcs

cukor, v. édesítőszer ízlés szerint,

A gyümölcs lehet idényjellegű, mélyhűtött vagy konzerv.

Elkészítése:


A 2 dl gyümölcs joghurtot a gyümölcsök felével, a cukorral összeturmixolom, és feleresztem a tejjel. Beleaprítom a maradék gyümölcsöket, kicsit hagyom "érni" és tálalhatom.

2009. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!