Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt olvastam, hogy ha kitör...

Azt olvastam, hogy ha kitör az influenza járvány, a babához még a családtagokat se engedjük be látogatóba, igaz ez?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisbabám és ha ideér a járvány Bp-re, tényleg ne menjünk látogatóba (nagyszülők, tesók) és ne is jöjjön senki? Ezt ilyen szigorúan kell venni vagy hülyeség és mehetünk ugyanúgy családlátogatásra? Ki hogy csinálja?
2009. jan. 30. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én megkérdezném hogy van -e beteg a családban
2009. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
2 hónapos a babám, mi mozguk vele ugyanúgy, mintha nem lenne járvány. Betegen egyértelműen nem engedek senkit a közelébe. És az egészségeseknek sem engedem meg, hogy a kezéhez-arcához nyúljon vagy megpuszilják. Én se puszilgatom a kezét-arcát, tőlem is bemehet bármi a babába, még ha nem is érzem magamat betegnek.
2009. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mehettek, de tájékozódj előtte, hogy nem betegek-e, esetleg nem volt-e náluk vki előttetek, aki beteg volt.
2009. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tudtátok, hogy egy baba 1 éves koráig legalább 8* betegszik meg? És azt tudtátok, hogy ez a normális???
2009. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!