Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sugárban visszajött belőle az...

Sugárban visszajött belőle az addig megevett összes tejci szopi közben. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Hívtam anyukámat, ő ilyet nem hallott még, pedig 3 gyerkőcöt felnevelt, aztán hívtam az ügyeletet, akik szerint diétáztassam a 9 hetes babát és csak vizet adjak neki illetve csak rövidebb ideig hagyjam enni. holott az "eset" után fél órával már éhes volt és az én babám nem olyan, hogy csak úgy beletörődik a vízbe vagy a kevesebb kajciba, szóval beadtam a derekam, lesz, ami lesz és adtam neki szopit bő fél óra múlva, mert akkor meg attól kezdtem félni, hogy a sok sírástól megint baj lesz. a hányás előtt ugyanis vagy 10 percíg nyűgösködött, illetve nagyon sírt, míg eljutottunk fürcsi után a szopiig.a hányás után nagyon mélyen bealudt 10 percre. majd mosolygott ébredés után nem sokkal. Infacol ugye nem okozhat ilyesmit? elég mohón eszik, de nem bukós baba, pláne nem ilyen mennyiségben. Tényleg az összes visszajött, amit addig megevett :-( ilyen még nem volt.

ti tapasztaltatok már iylesmit? megismétlődhet? lassan egy órája alszik és lesem állandóan, hogy meg ne fulladjon ne adj ISten. szerintem következő szopiig aludni sem tudok majd. márpedig az legtöbbször hajnali egy és kettő között szokott lenni, de nagyon megijedtem. szerencsére hagyta, hogy az oldalára fektessem, de szerintem hamarosan úgyis a hátára fordul.

nem mondanám, hogy nyugodtan alszik, de láza, hasmensée egyelőre nincs. lehet, hogy mégsis bujkál benne valami?


2011. jan. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Infakolt az én babámnak abba kellett hagyni, mert sugárban hányt napokig! Ahogy abba hagytuk a hányás is megszűnt!

Az Espumisantól semmi ilyen tünet nem volt!

2011. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lemaradt)

Az orvos mondta, hogy ne adjam az infakolt, mert több ugyan ilyen panaszos kismamája is van! Enyhe hányást okoz, persze van baba akinél semmi ilyen jellegű tünet nincs!

2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha most adtál elöször infacolt neki akkor akár lehetett attól is, ha már kapott és nem volt ilyen gond, akkor nem attól van. Én két dologra tippelnék.

1. túlette magát. Ilyen volt egyszer nálunk is, Rengeteget evett. Vissza is jött minden. Sugárban, még nekünk is át kellett öltözni nem csak neki. Utánna 10 perc múlva megint adtam neki kevesebbet és szépen aludt mintha mi se történt volna. (ugyanigy este volt)

2. a sok sirástól is lehet. Még nagyobb gyerekeknél is előfordul, hogyha hisztiznek sirnak sokat akkor hánynak, az ideg a gyomrukra megy. Aztán ha megnyugszanak akkor akkor helyreáll a gyomruk is és elmúlik minden tünet.

Ha ez nem jött vissza fél órán belül, akkor már bent marad.

Majd ird meg reggel, hogy mi lett veletek.

Nyugodt északát!

2011. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta nem ismétlődött. a pocakfájása pedig változatlan :-( Infacol se jó. amúgy nem először kapta.

hajnalban csak az apja mellkasán tudott visszaaludni, 2 óra nyűglődés után :-(

2011. jan. 12. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!