Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sugárban jön ki 5 hetes...

Sugárban jön ki 5 hetes babámból mind az anyatej, mind a tápszer! Ezt nevezik bukásnak? Mit tegyek? Az orvos azt mondta nem kell ezzel foglalkozni.

Figyelt kérdés
Eddig a súlya rendben van. De nagyon zavaró, szegény ma is pl egész nap nem tudott aludni, mert mindig felkelti a büfizés. :( Persze most nagyon nyűgös, sírós, evés közben is jön neki vissza néha meg két evés között, és sír. Tudtok valami jó A.R. tápszert??
2011. aug. 7. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvossal beszéltél már ? Vigyázz nehogy kiszáradjon !
2011. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 melcsiboszi ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha sugárból jön ki, és nyűgös, akkor valami nem jó. Az én babám 4 hónapos múlt, 1 hónapos kora óta használjuk a Mildibé 1-es tápszert, nincs tőle baja, persze néha bukik, de nem vészes. Ha sugárban jön, az már hányás, nem bukás. Szóval szerintem vizsgáltasd ki, ha az orvosod azt mondja, ne foglalkozz vele, vidd el egy másikhoz, nehogy valami komoly baja legyen ebből a későbbiekben. Lehet, hogy tényleg nincs ok az aggodalomra, de inkább tegyetek fölösleges köröket, mint ne, és valami baj legyen. Jobbulást a babónak! :)
2011. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez hányásnak számít, de bukásnak minősül. Ha a súlya rendben, azt mondják akkor nincs baj. Kislányom rengeteget bukott, hányt, de a súlya gyarapodott, ezért nem izgult senki, csak én. Nagyon kellemetlen, szegényt sajnáltam, nekem úgy tűnt minden kijön belőle. Csökkent is az étvágya emiatt, pedig jól evő volt. Milupa Milumil AR teljesen bevált szerencsére. 1,5 hónapja csak akkor bukik, ha vizet iszik. Nem tudom mennyi tejed van, ne hagyd abba a szoptatást. Van olyan szer is, amit szopizás után kell adni a babának, és besűríti neki az anyatejet, nem jön vissza, de ezzel nincs tapasztalatom.
2011. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem válts orvost, nézesd meg mással is a babót!
2011. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod hason altatni? Akkor símán ki tud jönni még alvás közben is a levegő, a büfi nekik. Ja, ez tényleg hányás, ha sok kijön. Bukásnál, csak a levegővel egy kicsi jön vissza. Tud rendesen büfizni? Én kb. 15 percet is rászántam, akkor jött ki neki a levegő. Nálunk egyszer akkor jött vissza így a kaja, amikor leültettem az ágyra, az ágyneművel megtámasztottam kicsit és kicsit görnyedt volt, szóval a gyomrát nyomhatta. Ha sugárban jön ki és szinte mindennap, akkor én nem hagynám rá. Védőnőt kérdezd még meg, vagy újra a dokit.
2011. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hog van aki szopi közben is büfiztet. Ha csak a levegő a gond nálatok, többször próbálj segíteni neki. Amíg nem tud ülni, vagy jobban mozogni, addig kell büfiztetni. A tápszert a dokinak kellene felírnia.
2011. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Evés közben is többször büfiztetem. Utána pedig alvásig kézben van. Hason is szoktam altatni, igaz, nem mindig úgy, csak délutánonként, meg a hajnali ébredése után.
2011. aug. 8. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!