Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sugárban visszajött a vacsi...

Sugárban visszajött a vacsi (pép) 7 hósbabámból. Lehet ez túletetés?

Figyelt kérdés
Se láz, sem rossz közérzet. Vidám. 36,9 popsiban. Járt már így valaki?
2010. márc. 9. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam pár nappal ezelőtt. Valószínűleg az utolsó pár falatot már nem kellett volna letuszkolnom a torkán... Szerintem túletetés miatt lehet, ha nincs más tünet.

Az én lányom nagyon rossz evő, próbálok minél többet belediktálni, de sajnos ez történik, ha túlságosan erőltetem.

2010. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt.Tegnap ezt vacsizott és ma este mikor adtam neki sugárban hányta ki.Nem lázas nem megy a hasa.Nincs semmi más baja.Én is kiváncsian várom mit irnak a tobbiek.Ha ez számit milupát kap.És a tied?
2010. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy kanállal eteted, vagy üvegből.

Mert nálunk akkor volt ilyen, amikor az esti tápszert nagyon mohón ette, és sok levegőt nyelt közben. Felemeltem átvittem a szobájába és egyből visszajött amit megevett, sugárban lehányt.


Szerintem nálatok is hasonló lehet a gond, főleg, ha nem lesz folytatása.

Ne legyen, de ha véletlenül mégis, holnap vidd el orvoshoz, mert van most ilyen hányós-hasmenős vírus, de ez sztm tényleg csak attól van,hgoy sokat evett.


Jó éjt!


17 hós kisláyn anyukája

2010. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kanállal etetem. Ma este krumpli-répa pépet kapott. Már alszil. 37,5 volt fürdtés után a popsiban mért hő. Remélem, tényleg csak sokat evett. Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 9. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, én is jártam már így. Túlette magát. :)
2010. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha sugárban hány akkor vírus fertőzés. Ha túl etetés akkor bukik.
2010. márc. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!