Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi és milyen tavaszi ruha...

Mennyi és milyen tavaszi ruha kell egy egy éves kislányra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

természetesen kell body, én még a hosszú ujjúra szavazok, mert szeszélyes lehet az időjárás. Hogy ebből mennyit veszel, az attól is függ, hogy hányszor mosol, az én lányom most 1 éves, van, hogy át kell öltöztetni egy nap, így 10 bodynál is több van.

kell harisnya, főleg, ha szoknyát szeretnél ráadni, de a vékonyabb nadrágok alatt is jól jöhet. ebből is érdemes váltás miatt többet venni.

én nadrág párti vagyok ekkora gyereknél, a kedvenceim a kertész nadrágok, ebből nekünk van tavaszra vagy 4, mert akkora már az utcán is menni fog, biztos, hogy koszolódni fog.

természetesen kell pulcsi is, ebből nem kell sok, elég pár darad, szintén a koszolódás miatt kell váltás. én 2 kardigánt vettem ami jó lesz majd rá, illetve örököltünk melegítő felsőket is, így van "ünneplős" és "boltba járós" is. persze kell kabát is, vannak vékonyabb dzsekik, szerintem +10 fokban már nem kell a bundazsák, később meg pláne nem, így elég egy vékonyabb, de szelet fogó kabát.

otthonra én a melegítő nadrágokat szeretem, a farmerek nem túl kényelmesek. tavasszal még kell a hosszú ujjú naci, abban lehet kényelmesen csúszni-mászni, bebújni mindenhova, így nekünk abból is van pár darab.

kell egy vékony sapka, vékonyabb sál.

ha május tájékán ismét beköszönt a kánikula, akkor érdemes venni persze nyári cuccokat is, de sokkal előbb nem szabad bevásárolni, mert olyan sokat változnak ebben a korban is, így nem lehet tudni, mire lesz éppen szükség.

ha elindul önállóan, akkor kell cipőt venni, egyébként ha az utcán nem megy, akkor elég olyan cipőszerű lábbeli, amit csak ráhúzol, hogy ne csak zokni legyen rajta.

2011. jan. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

Bodyja 5 db otthoni hosszú ujjú, 5 db otthoni rövid ujjú, 6 db ünneplős hosszú ujjú, de venni kell még hozzá, mert hetente mosom a ruháit, így ha összekeni legyen váltó.

Nadrág, amit otthon használ abból 5 db van pulcsival együtt, de én is jobban szeretem a melegítő nadrágokat, kényelmesebb neki.

Mellénye, ami vastagabb 1 db van, 2 db vékonyabb, kabát alá, pulcsi fölé.

Harisnya 4 db vastagabb, 7 db vékonyabb, zokni, ami csúszásgátlós 7 db.

2 db kis cipője van, és van 1 bakancsa most télre, sokkal jobbnak tartom, mint a kocsicipőt, sokkal jobban védi a lábát, és ha le kérezkedik a földre, nem kell aggódjak, hogy összekeni a kocsicipőt és felfázik. Ő már lépeget, egyedül is.

2 db vastagabb sapka, de vékonyabb sapkát vennem kell neki, sálja van.

Vékonyabb kabátot is venni ell, mert csak vastagabb téli kabátja van.

Ünneplős ruhája is van 3 db, és kimenős is 3 db, én is jobban szeretem a kantáros nadrágokat 3db, van ami bélelt és van ami nem.

Ha megyünk be vásárolni, mindig találok neki valamit, amit nincs szívem otthagyni. :)

2011. jan. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!