Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldható meg terhesen egy...

Hogy oldható meg terhesen egy pici baba ellátása?

Figyelt kérdés
Szoptatás,cipelés....stb.Tapasztalatokra lennék kíváncsi.1-2 éves babával
2009. jan. 31. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én most vagyok 22 hetes a tesókával, a kiscsaj 17 hónapos.

Mire gondolsz pontosan?

Simán megszopiztatom bárhol, de már szerencsére nagyon ritkán kéri, szinte csak alváshoz.

Cipelni nem szoktam, van 2 lába, meg 1 babakocsink..:D:D:D

2009. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazándiból arra,hogy nem fárasztó e ellátni,mikor terhes valaki amúgy is fáradékonyabb,főleg az elején voltam így.És orvoshoz viszed magaddal,vagy van kire hagyni?És hogy lesz a szüléskor?

Most 3 hónapos a fiam és 1éves kora körül szeretnénk neki "csinálni" kistesót

2009. jan. 31. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem 6hós a fiam,és 20 hetes terhes vagyok.Őt még ugye emelgetni kell,de nem okoz gondot,most h nől a pocim,van h az oldalamra teszem és ugy cipelem. Dokihoz nem viszem magammal,eddig sikerült megoldani ,h legyen aki vigyázz rá,igaz előtte már 1 héttel szervezni kellett...

2009. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok,szüléskor h lsz,azt nem tudom...max viszem magammal,és ott a csecsemős vigyázz rá,míg meg nem érkezik valamelyik hozzátartozóm...kidobni csak nem fognak..meg max addig ülök vele a folyóson,de egyedül nem hagyom...
2009. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
gyerekeim közt 22 hó különbség van. valóban fáradtabb voltam a másodikkal, de nemgáz. szüléskor és a 4 hét alatt, míg korházban voltam anyósommal és anyukámmal volt a lányom. most is sokat segítenek. enélkül talán nem is menne. sokkal fáradtabb vagyok.szülésig lányom átaludta az éjszakát. most van, hogy a két gyerekhez 8-10 alkalommal kelek. lányom hisztis és féltékeny lett, de imádják egymást. megtanulnak alkalmazkodni, osztozkodni. szeretik egymást, igaz vannak veszekedések, de ez így egészséges. sok dolgot nem kellett újra megvenni... tehát nehezebb, de segítséggel megoldható. sok szerencsét. ja és sajnos egyiket sem tudtam 3 hónapnál tovább szoptatni, mert 41 fokos lázzal elment mindkét alkalommal a tejem. a cipekedés pedig egészséges terhességnél nem gáz, nem árt, és állítólag fitten tart a szülésig.
2009. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!