Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha terhesen abbahagytad a...

Ha terhesen abbahagytad a cigit, visszaszoktál rá miután megszületett a baba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás után még vártam 2 hetet és alig vártam, hogy rágyújtsak. Talán azért is vártam, mert tudtam, hogy úgymond "kifelé megyek az időből". Mikor terhes lettem, átprogramoztam az agyam.. tehát még sok idő volt hátra ahhoz hogy rágyújthassak. A szoptatás végével pedig egyre közeledett az idő, hogy szabad.

Lehet hogy másnál más a helyzet....

2009. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem! Nehéz még most is megállnom, de terhesen megtapasztaltam milyen iszonyatosan büdös aki cigizik(párom a mai napig szívja) és nem akarom ennek kitenni a gyerekeket.Két kislány. 9hónaposak. Néha annyira rágyújtanék pedig, jól esne...de eddig sikerült megállnom :)
2009. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Most kövezetek meg, de én ahogy megtudtam hogy babát várok rögtön abbahagytam, de ahogy megszületett azon rágodtam hogy rákénne gyújtani és rágyújtottam két héttel a szülés után. :((
2009. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 poci-maci ***** válasza:

Szia mikor kiderűl hogy terhes vagyok abban a percben azt mondtam hogy nem veszélyeztetem a kisbabám életét azzal hogy én dohányzok.

Nem tudom hogy más hogy volt vagy van ezzel de nekem sikerűlt nem vissza szoknom rá. Persze volt olyan napom amikor nagyon hiányzott a cigi elszívtam egyet de olyan rosszúl lettem tőle hogy azóta is ha arra a napra gondolok elkapa rosszúllét. szerintem csak nagyon nagy akaraterő kell hozzá de ha nem megy a gyógyszertárban lehet kapni homeopátiás bogyót amivel könnyebben át tudo vészelni a nehezebb időszakot míg teljesen le nem szoksz róla

2009. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy abbahagytam a szoptatást,egyből visszaszoktam sajnos.
2009. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én alighogy terhes lettem,megundorodtam tőle.Ott ültem kezemben az utolsó szállal,és képtelen voltam elszívni.Azóta eltelt 8 év,szültem 4 gyereket,és már nem hiányzik.Hál istennek,mert büdös,drága,és egészségtelen.:)
2009. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én a múlt héten gyújtottam rá...nem kell több csak este egy szál,mikor a kicsi elalszik....nem bírnám ki ha nem szívhatnám el.Terhesen azonnal abbahagytam,és most..

Ezek szerint nem vagyok egyedül!

2009. dec. 30. 18:57
 8/20 anonim ***** válasza:
Én este szoktam elszívni 1-2 szálat a leggyengébből, mikor már elaludt. Csak reggel szopizik, tehát 9-kor elszívom és reggel 7-kor eszik. Ez van, de sajna sok az idegeskedés (anyós) és inkább este 1-2 szál mint egy idegbeteg anyuka amire még a tejem is rámenne...
2009. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, terhesen eszembe sem jutott hogy rágyújtsak pedig néha volt kísértés mikor anyósom az egész 4D uh felvételt végigfikázta a gyerekkel együtt...
2009. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
En a baba elott 2 evvel elhagytam, es soha nem kivantam, meg csak eszembe sem jutott, hogy ujra ragyujtsak.
2009. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!