Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok csinálja ezt? Szokta?

Babátok csinálja ezt? Szokta?

Figyelt kérdés

fiam él, hal a hajamért....nem tudok vele mit kezdeni már, mert csak azt nézi mikor ér karnyújtáson belülre a fejem, és kaphatja el. van h csak simizi, ami jő is, de van h enné, meg húzza...ti babátok is ennyire hajimádó???

7hós baba anyukája


2011. jan. 12. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sosem volt az, most 2 éves.
2011. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anniebianca ***** válasza:
Ó hát hogyne! Lassan 4 hónapos, és abba kapaszkodik!:) Mondjuk pont ma voltam a szülés óta először fodrásznál, most jó rövid lett, meg más a színe, és most meg csak néz, hogy ez meg ki??:)
2011. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom is néha megtalálja.Régen visítottam,ha húzza,természetesen csendben.Ma már,ha megfogja ő visít helyettem!:D
2011. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 éves,szintén hajazós.

Elaludni nem is tud szinte nélküle.Apjának ezért ritkán hagyja,hogy altassa,mert nem elég hosszú a haja :)).

Kicsit már néha zavar,veszek neki egy hajas babát vagy parókát vagy nem tudom...

2011. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:)

nekem is derékig ért majdnem a hajam.... de muszáj voltam levágatni. most már rövidebb, de nő...és amint közel érek azonnal fogja...katasztrófa!!! ha játék, v bármi megy azonnal, és néha nem túl jó. hajat moshatnék minden nap, mert tiszta nyál, meg cuccos...:S

és nem tudok mit csinálni, mert mindíg fel van fogva a hajam, és így is megtalálja azt az 1 szálat ami kilóg... :)

2011. jan. 12. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam szerencsére nem piszkálja a hajamat, bár szeritnem nem is engedném neki, szerintem idegesítene.

Viszont a keresztfiam csak úgy hajlandó elaludni, ha az anyukája haját csavargatja az ujjával.

2011. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sajna nem tudok vele mit csinálni...azonnal azt fogja. és a papucs ugyanez, ha a földön van, és kilépek a papucsból azonnal kapar utánna :S
2011. jan. 12. 13:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is fiam is ezt csinálta! Nagyon fájt,egyfolytában tépte a hajam! Aztán én is "meghúztam" a haját ha ő is az enyémet! Akkor nézett és csodálkozott,hogy húha mi ez! (Nálunk az volt a gond,hogy a családban sokan engedték neki és játszottak vele,ezért szegény nem tudtam,hogy mi van,egyszer szabad egyszer nem. Miután senki nem engedte neki,pár nap alatt leszokott róla! (nekem is majdnem derékig érő a hajam)
2011. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
milyen idős volt ekkor a babád???? enyém 7 hós. vele is meg tudnám ezt csinálni vajon???
2011. jan. 12. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is abba kapaszkodik:) (9 hós)
2011. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!