Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam nem akar...

4 hónapos kisfiam nem akar aludni éjszaka. Már hajnali 2-4 óra között alszik el, igaz akkor kialussza a 8 óráját, de én nem:-). Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj napirendet bevezetni, körülbelül este mindig ugyan abban az időben fürdetsd, és etesed, és mindig ugyan úgy történjen minden. És nappal is próbálj időket betartani. Én még kelltettem is, hogy evés idő van. Nagyon szépen beállt, 3 hónapos korára átaludta az éjszakákat. Este 9-től, reggel 9-ig. Nekem bejött a Suttogó módszer a babámra hangolva.

5 és fél hónapos baba anyukája

2009. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ, de azt hiszem én nem írtam le a pontos problémát.Az időbeosztáshoz mi is tartjuk magunkat, ami eddig jól működött, igaz későn aludt úgy is el, de nem hajnalban.3 hete valamiért nem alszik időben.Akkor kezdődött a gond, amikor elindult a fogzás, azóta nyűgös, rágja a kis ínyét, folyik a nyála, mindent hozzádörzsöl, és azóta nem bír este elaludni időben, annak ellenére, hogy a napirenden nem változtattunk!vagy azon kellene módosítani?előre is köszönöm a hozzászólaásokat, és a segítséget!

a legjobbakat!

Zsuzsi

2009. febr. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!