Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használtak bébikompot!...

Akik használtak bébikompot! Mikor tanult meg a babátok járni? Mennyit volt benne egy nap?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 13:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%

8 hónaposan állt fel, aztán már ment is a bútorok mellett szinte 1-2 nap alatt kapaszkodva. 11 hónaposan indult el egyedül.

Kb. napi fél-1 órát volt benne. Ő szeretett benne ülni, jobban mondva azzal kórzózni a lakásban, így olyan helyekre is eljutott, ahova esetleg mászva nem ment volna és hát természetesen más szemszögből is kémlelhette a világot.

2011. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszi! Most nagyon ellenzik, ezért kérdeztem. Régen meg mindenkinek volt, és mindenki megtanult járni... Kisfiam "örökölt" egyet a barátnőmtől. Még nem hoztam el neki, de úgy gondoltam, hogy ha már magától felül belerakom. Persze nem sokat, de azért én használnám. Csak a sok ellenvélemény miatt gondoltam kikérem tapasztalt anyukák véleményét. Épp ezt olvastam: [link]

De a járássegítővel is eleshet a baba, nem?

2011. jan. 13. 13:23
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Naponta fél órát tuti bent volt, amíg elmosogattam vagy feltettem az ebédet. 1 héttel az első szülinapja előtt kezdett el járni.
2011. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
2011. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
A bébikompot használó, járni még nem tudó gyermekek az eszköz segítségével felegyenesednek. Ezáltal lábaikra, gerincükre olyan terhelés kerül, melyre a gyermek csontozata, izomzata még nem készült fel.
2011. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
8 hós korától használtuk kb napi fél órákat. 11 hósan inhult el.
2011. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk a járásban nem segítette. Bár viszonylag elég sokáig el volt benne. Most a 7 hós kisláynomat is beleteszem néha, 5-25 percekre, de nem ér le a lába nem is azért csak mert tele van játékkal a pultja.. :P És élvetzi hogy zenél.

Ha a járás könnyítés miatt szeretnéd, ha már feláll a babád, és két kézzel kapaszkodva tud menni akkor én inkább a járássegítőt ajánlanám. Az is egy "babatábla" tele játékkal olyan mint egy "kis babakocsi" amit tolhat maga előtt a fiam ilyennel tanult meg menni. De ehhez már viszonylag stabilan kell neki kapaszkodva menni.


[link]


Én a tescoban vettem annak a képét nem találtam de ilyesmi a szerkezete, zenélős, és szét lehet szedni az én lányom már most is használja, a földre letéve. mint játék, tehát nem mint tologatós. és én 4000ért vettem. Keress ilyet nagyobb hipermarketben biztos találsz!

2011. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ismerem a netet, a guglit is tudom használni, az ellenvéleményt is ismerem. EZért kezdtem a kérdésem megszólítással. Köszönöm! Amúgy ezt az oldalt nem is szeretem :$
2011. jan. 13. 13:31
 9/29 A kérdező kommentje:
Azoknak akiknek a kérdésemre válaszolnak köszi! Látom közben jöttek válaszok is.
2011. jan. 13. 13:32
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó vagyok a fiamnál 8 hónapos kortól használtuk a compot és a járásban nem segítette egyáltalán.. ( csak móka volt a komp.) 15 hósan indult el a járássegítővel 2 nap alatt. :)
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!