Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintem gombás fertőzés van...

Szerintem gombás fertőzés van a 9 hós babám lábujjai hegyén, canestennel kenhetem neki?

Figyelt kérdés
Hétfőig nem jutunk orvoshoz, addig mit csináljak? Nem is biztos, hogy gomba, de mi lenne más? Férjem is azt gyanítja, bár még egyikünknek sem volt. Most mezítláb alszik a baby..
2009. jan. 31. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem tenném! Ha mégis gomba 1nap alatt semmi bajt nem csinál, és az orvos majd eldönti mit kell rá adni. Még nagyon pici feleslegesen nemadj neki gyógyszert! Bár bőrön keresztül viszonylag kevés szívódik fel ne kockáztass! Ha mindenáron kezelni akarod, vegyél egy kis szájvizet és azzal öblítsd le! Bórax a legjobb, de azt hiszem az receptes. Corsodil, Phlogosol ezek pont úgyanúgy gombaölők is.
2009. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha sürgősnek találod vidd el az ügyeletre.

De ne használj neki semmilyen felnőtteknek való készítményt.

2009. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan használjad. Én is azt kenem a kislányom nunijára és popsijára orvosi javaslattal mert gombás lett neki a széklettől vagy a pisitől. Ezt nem lehet már tudni. Pedig mindíg azonnal tisztába teszem ahogy észre veszem hogy van termés a pelusban. Az én lányom is 9 hónapos de már 5 hónapos korában is volt ugyan ez a probléma és három nap alatt gyönyörűen rendbe jött. Semmi baja nem lett. Egészséges és mosolygós.
2009. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, nem szabad kísérletezni! Vidd el orvoshoz. Kár gyógyszerezni, ha mégsem gomba, esetleg még árthat is!
2009. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem gombás:) azért köszönöm!
2009. febr. 4. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!