Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiválthat csak gyümölcs,...

Kiválthat csak gyümölcs, bármiféle keksz vagy zabpehely nélkül egy étkezést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem sikerült. Ha nem is rögtön, de fél órára rá már kellett a tápszer, mert éhes volt, pedig megevett egy üvegnyit. Úgyhogy én 5,5 hós korától tettem bele babakekszet, hogy táplálóbb legyen, így azért már jól is lakik, nem csak eszik.
2011. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ki
2011. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. A keksz azert kell bele, hogy laktatobb legyen, ha kimarad akkor max nagyobb adag kell vagy hamarabb megehezik majd a baba.
2011. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ki, nálunk a 10órai csak gyümölcs. nem is kell neki keksz meg zabpehely mert akkor nem ebédel rendesen
2011. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok... úgy értettem az én babámnak nem kell bele semmi :)
2011. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én csak azért tettem bele kekszet, hogy egy picit hízzon a babám. (doki ajánlotta)
2011. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,soha nem váltott ki,sosem laktak jól csak gyümölccsel,nem is csodálkozok én ezen,nekem sem lenne elég,ha annyi energiára volna szükségem,mint egy babának.Mindig dúsítottam valamivel a zöldséget és a gyümölcsöt is(nem csak hússal).
2011. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 14. 09:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a banán azért elég tápláló, tehát pl. tízóraira, 1-2 órával reggeli után és az ebéd előtt, elég lehet.

Amúgy én Sinlac-ot szoktam simán a gyümölcspéphez keverni, abban legalább nincs cukor, mint a kekszben és nem kell főzni, mint a zabpelyhet.

2011. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!